Podle 11 hodnocení
NextAparts - III - Coburg City se nachází v destinaci Koburg a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Veste Coburg se nachází jen 1,5 km daleko a Skiarena Silbersattel 36 km. Apartmán se nachází v oblasti, kde se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a dalším aktivitám.
Tento apartmán má 1 ložnici, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu s sprchou. Koupelna je vybavená vanou a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Letiště Norimberk leží 102 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování nextAparts - I - Coburg City (8 m), nextAparts - IV - Coburg City (8 m), One Apartment's - Zentral - Steinweg (24 m), Hotel Hahnmühle 1323 (42 m), CO09-HI Apartment in Coburg (93 m), Apartments im Gerberhaus (130 m), City Apartment #33 - Coburg (131 m), Ferienwohnung Khorsandi Eins (135 m), Ferienwohnung Khorsandi Zwei (135 m), Lifestyle Apartments - CityLoft (263 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.
Provozováno soukromým hostitelem
This spacious apartment features a kitchen, a seating area, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath and a shower. Guests can make meals in the kitchen that has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment features a washing machine, soundproof walls, a tea and coffee maker, a flat-screen TV with streaming services, as well as city views. The unit has 1 bed.
Při výběru nextAparts - III - Coburg City si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu nextAparts - III - Coburg City začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Wi-Fi v celém objektu
Turistika pěšky, Jízda na kole, Dočasné výstavy umění, Prohlídky barů, Stand-up komediální představení, Promítání filmů večer, Procházky pěšky, Cyklistické výlety, Exkurze nebo přednášky o místním kulturním dědictví, Koncert živé hudby / vystoupení
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Doručení potravin
Transfer z/na letiště, Kyvadlová doprava za příplatek, Transfer z letiště za poplatek, Garážové parkování, Stanice pro nabíjení elektromobilů, Parkovací místa pro handicapované, Doprava z letiště, Doprava na letiště, Kyvadlový autobus
Rychlé přihlášení a odhlášení, Informace pro turisty, Osobní přihlašování/odhlašování, Vydání faktury
Denní pokojová služba
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Zvukově izolované pokoje , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Vyhrazený prostor pro kuřáky, Vstup pomocí klíče
Bezpečnostní schránka, Požární hlásiče, Hasicí zařízení
Lékárnička k dispozici
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby
Možnost donášky jídla do ubytovacího zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
K dispozici je garážové parkování. K dispozici je nabíjecí stanice pro elektromobily. Bezbariérové parkování je k dispozici.
Od 14:00:00
Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Dostat se do nextAparts - III - Coburg City je hračka! Vše, co potřebujete, jsou tyto souřadnice a než se nadějete, budete tam. - 50.262537,10.966376
Pokud jste hostem nextAparts - III - Coburg City, připravte se na nejlepší vybavení - jako je internet zdarma! Zůstaňte ve spojení a udělejte svůj pobyt nezapomenutelným.
Check-in v nextAparts - III - Coburg City začíná na 14:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na nextAparts - III - Coburg City, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Německo — Quartier am Sachsenring, Ferienwohnung Harzreise, Gemütliche 120 qm Ferienwohnung mit Balkon, 2 Personen mit Sauna F3H7, Taufsteinhütte,
Více destinací — Hotely v Kamen Brjag, Hotely v Oranjestad, Hotely v Burrell Boom, Hotely v Bé, Hotely v The Mill,









