Podle 193 hodnocení
Quartier am Sachsenring se nachází v destinaci Oberlungwitz a nabízí terasu. Sachsenring je 500 metrů daleko a Památník Karla Marxe 28 km. V ubytování je dostupné bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a na místě je k dispozici soukromé parkoviště.
Všechny ubytovací jednotky mají vlastní koupelnu, sprchu, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a troubu. Ve všech ubytovacích jednotkách je posezení a jídelní kout.
Výstaviště Saská Kamenice se nachází 29 km od ubytování Quartier am Sachsenring a Opernhaus Chemnitz 29 km.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment features 1 bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower. Meals can be prepared in the kitchen, which has a stovetop, an oven and an electric kettle. The apartment has tiled floors, a seating area with a flat-screen TV, soundproof walls, a dining area, as well as a wardrobe. The unit has 1 bed.
Featuring a private entrance, this air-conditioned apartment is comprised of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower. The kitchen is fitted with a stovetop, an oven and an electric kettle. The apartment features tiled floors, a seating area with a flat-screen TV, soundproof walls, a dining area, as well as a wardrobe. The unit offers 2 beds.
Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower. The well-fitted kitchen features a stovetop, an oven and an electric kettle. The apartment has tiled floors, a seating area with a flat-screen TV, soundproof walls, a dining area, as well as a wardrobe. The unit has 2 beds.
Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower. The apartment has tiled floors, a seating area with a flat-screen TV, soundproof walls, a dining area, as well as a wardrobe. The unit has 1 bed.
Featuring a private entrance, this air-conditioned apartment is comprised of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower. The apartment features tiled floors, a seating area with a flat-screen TV, soundproof walls, a dining area, as well as a wardrobe. The unit offers 1 bed.
Při výběru Quartier am Sachsenring si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Quartier am Sachsenring začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Patio
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezpečnostní schránka
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 00:00:00
Od 00:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Podívejte se na Quartier am Sachsenring na pár kliknutí! Máme připravené GPS souřadnice, takže se tam snadno dostanete. - 50.788792,12.693661
Quartier am Sachsenring rozmazluje své hosty s bezplatným internetem, který jim umožní zůstat ve spojení během svého pobytu zde!
Ano, Quartier am Sachsenring nabízí hostům bezplatné parkování.
Check-in v Quartier am Sachsenring začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Quartier am Sachsenring, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.









