Fantastické
9,1 /10

Podle 23 hodnocení

Filtry
Podívejte se na mapu
Přidat recenzi
Nabídky

Dit Eiland (2p), Hollum

●●●
Rezervace, ubytování, recenze hostů, fotogalerie, ceny
  • 1 Burenlaan, 9161 AJ Hollum, Nizozemsko Nizozemsko - Zobrazit na mapě
9,1 /10
Fantastické
Typ ubytování: Apartmán
Ukázat ceny
Rychlý popis

Dit Eiland (2p) se nachází v destinaci Hollum. Pláž Tjettepad se nachází 1,7 km odtud, Ameland Golfvereniging 1,6 km a Bornrif Lighthouse 3,2 km. Toto ubytování u pláže nabízí patio a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán má TV. Apartmán má také kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a mikrovlnné trouby a koupelnu.

Letiště Groningen Eelde leží 108 km daleko.

Vybavení
Jsme zařízení vhodné pro domácí mazlíčky. Chceme, abyste se u nás cítili jako doma a aby se k vám během pobytu u nás připojili. Naše pokoje jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim potřebám a naše Apartmán je přátelská k domácím mazlíčkům. Našim hostům nabízíme možnost využití internetu v našem zařízení. K dispozici je přístup k internetu pro všechny hosty a jsme skvělým místem k pobytu! Naše ubytování nabízí veškeré pohodlí domova pro vaše nejmenší - v naší databázi jsou speciální dětské postýlky / dětské postýlky. Takže si můžete být jisti, že vaše rodina si užije klidný a útulný pobyt! Hledáte skvělé místo k pobytu? Máme to jako v bance! Zveme vás, abyste využili komfortní Apartmán Dit Eiland (2p) za neuvěřitelně konkurenceschopné ceny - pouze u nás.

Nedaleké hotely a jiné ubytování Klokkenluider (2p) (18 m), De Welvaart - Logement (61 m), De Eerste Stuiver (86 m), Friese Antillen (89 m), Ut ânker fan de Jong (104 m), Vissers Huus Hollum Ameland (139 m), Muziekskuur (174 m), Herenweg Apartments (306 m), Appartement de Hoge Stoep (308 m), Logement Bij Hen op Ameland (320 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Důležité informace

V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.

Zobrazit volné temíny
Typy pokojů / apartmánů
Studio s terasouPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Studio s terasou
Vybavení pokoje
  • Dětské postýlky a lůžka
Koupelna
  • Vana, koupací vana,
  • Vlastní koupelna, soukromá koupelna
Média a technologie
  • Televize
Jídlo a pití
  • Kuchyně,
  • Chladnička,
  • Nábytek pro venkovní použití,
  • Čajovar a kávovar,
  • Mikrovlnka,
  • Kuchyňský prostor
Exteriér a výhled
  • Nádvoří

The studio's kitchen, which has a refrigerator and a microwave, is available for cooking and storing food. The spacious studio features a tea and coffee maker, as well as a private bathroom boasting a bath. The unit has 1 bed.

Hodnocení ubytování Dit Eiland (2p)

Při výběru Dit Eiland (2p) si přečtěte recenze ostatních hostů.

Přidat recenzi a hodnocení
Sdílejte své dojmy související s pobytem v tomto místě
Přidat recenzi

Ceny v hotelu Dit Eiland (2p)

Ceny v hotelu Dit Eiland (2p) začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.

Ukázat ceny

Vybavení – Dit Eiland (2p)

Obecné Obecné

Domácí mazlíčci povoleni, Wi-Fi v celém objektu

Aktivity Aktivity

Pobřeží

Služby Služby

Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi

Bazén a wellness Bazén a wellness

Pobřeží

Různé Různé

Všechny nekuřácké prostory

Internet Internet

Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.

Parkování Dit Eiland (2p) Parkování

Parking information is not available.

Podmínky – Dit Eiland (2p)

Příjezd Dit Eiland (2p) Příjezd

Od 16:00:00 Do 21:30:00

Odjezd Dit Eiland (2p) Odjezd

Od 05:30:00 Do 10:00:00

Děti a přistýlky Děti a přistýlky

Děti ve věku od 0 do 2 let platí 10.00 EUR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 21 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata Zvířata

Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.

Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
   
Kontaktní údaje Dit Eiland (2p) Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha Dit Eiland (2p) v Hollum

 
Často kladené dotazy
Jaké jsou souřadnice zeměpisné šířky a délky Dit Eiland (2p)?

Potřebujete najít Dit Eiland (2p) v žádném okamžiku? Stačí připojit tyto souřadnice k GPS a budete tam v žádném okamžiku. - 53.435834,5.63992

Je v zařízení Dit Eiland (2p) k dispozici bezplatné Wi-Fi?

Dit Eiland (2p) ví, jak těžké je být daleko od domova, takže pomáhá cestujícím zůstat připojeni k internetu zdarma!

V kolik hodin je v ubytování Dit Eiland (2p) možné provést check-in a check-out?

Check-in v Dit Eiland (2p) začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.

Jak mohu kontaktovat někoho v Dit Eiland (2p)?

Jakmile provedete rezervaci na Dit Eiland (2p), sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.