Chata Limbach beschikt over uitzicht op de tuin, en biedt accommodatie met een tuin, een gedeelde lounge en een terras, op 22 km van Samsung Aréna, Zimný štadión Ondreja Nepelu. De chalet heeft gratis privéparkeren en je kunt er in de omgeving wandelen en tafeltennissen.
Deze chalet met uitzicht op de bergen heeft 2 slaapkamers en 2 badkamers met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de chalet verstrekt.
Treinstation Bratislava Centraal ligt op 24 km van de chalet, en St. Michaelpoort ligt 24 km verderop. Vliegveld Luchthaven Bratislava ligt op 20 km afstand.
Laat van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Beheerd door een particuliere host
This spacious chalet consists of 2 bedrooms and 2 bathrooms with a shower. The chalet provides parquet floors, heating and garden views. The unit offers 5 beds.
Bij het kiezen van Chata Limbach, lees de beoordelingen van andere gasten.
Prijzen bij Chata Limbach beginnen vanaf:
Wilt u prijzen en de beste deals zien? Voeg uw data toe.
Parkeerplaats, Toegestane huisdieren, Kosteloos parkeren, Beschikbare parkeermogelijkheden, Privé parkeerplaats
Tenis stołowy, Rzutki, Wędrówki, Badmintonuitrusting
Barbecuefaciliteiten
Parkeerplaats in garage
Persoonlijke incheck- en uitcheckervaring
Tuinzone, Buitenterras, Speelkamer, Zonne-terras, Gemeenschappelijke lounge / tv-ruimte, Buiten openhaard
Gezelschapsspellen/puzzels
Kamers zonder roken, Kamers voor gezinnen, Gehele accommodatie rookvrij
Linnengoed, handdoeken en wasgoed gewassen volgens de richtlijnen van de lokale overheid
Internetinformatie is niet beschikbaar.
Kosteloze parkeerplaats! Gratis parkeren is beschikbaar. Parkeren is beschikbaar op locatie. Privéparkeren is beschikbaar. Parkeergarage is beschikbaar.
Vanaf 15:00:00 uur
Tot 11:00:00 uur
Gasten moeten minimaal 18 jaar oud zijn om in te checken. Wij verwelkomen kinderen van alle leeftijden. De accommodatie kan een borg van 200.00 EUR vereisen. Betaalmethode voor de borg: cash.
Huisdieren zijn toegestaan. Geen kosten van toepassing.
Als u op zoek bent naar Chata Limbach, ga dan gewoon naar deze coördinaten en arriveer in een mum van tijd op uw bestemming! - 48.291298,17.20166
Geniet van het gemak van gratis parkeren tijdens uw verblijf bij ons! U hoeft niet langer te stressen over het zoeken naar een plek of het betalen van hoge kosten - onze gasten kunnen gerust zijn, wetende dat ze zich zorgen hoeven te maken over één ding minder.
Inchecken bij Chata Limbach begint bij 15:00:00 en uitchecken is vóór 11:00:00.
Zodra u een reservering heeft gemaakt bij Chata Limbach, zullen we de contactgegevens van uw gastheer delen, zodat u rechtstreeks contact met hen kunt opnemen.
Hotels in Slowakije — Pivnička pod Čachtickým hradom, Vila DEDO, Chata Soňa, Apartmán 501, Alpine House, NATUR RESORT,
Meer bestemmingen — Hotels in Zhdanovichi, Hotels in Rayyā, Hotels in Liepa, Hotels in Mariuti, Hotels in Hideaway Island,









