Podle 43 hodnocení
Casa Daniel se nachází v destinaci Costa Teguise a nabízí ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Pláž Playa Los Charcos se nachází 2 km daleko, Costa Teguise Golf Course 7,1 km a Lagomar Museum 14 km. Rancho Texas Park se nachází 22 km od tohoto prázdninového domu a Lanzarote Golf Resort 24 km.
Tento prázdninový dům má 1 ložnici, 1 koupelnu, kuchyň s kompletním vybavením včetně jídelní části a lednice a obývací prostor s TV s plochou obrazovkou. Koupelna je vybavená sprchou a fénem. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Na místě je k dispozici terasa a v blízkém okolí ubytování Casa Daniel se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.
Jardín de Cactus Gardens se nachází 15 km od ubytování Casa Daniel a Campesino Monument je 19 km od ubytování. Letiště Lanzarote leží 16 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Los Ancones Apartment (133 m), Casa Pedro (134 m), Casa Las Velas (148 m), Lanzahost Villa Hannah (231 m), Villa Paula Costa Teguise (1.28 km), Villa Paula (1.28 km), Pistachio Apartment 323 - Lanzarote Apartment (1.37 km), Canaryislandshost l Las Olas (1.37 km), Club Teguisol Costa Teguise (1.37 km), The Birds House Peaceful Garden Retreat (1.37 km),
Bikes are not allowed due to it can cause damages to the property, you can go by car or walking.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
Boasting a private entrance, this holiday home includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. This holiday home has a washing machine, soundproof walls, a flat-screen TV with streaming services and a terrace. The unit has 2 beds.
Při výběru Casa Daniel si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Casa Daniel začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Wi-Fi v celém objektu
Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Sportovní rybolov, Windsurfingové vybavení, Turistika pěšky, Potápěčské aktivity, Vodní park
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Sluneční terasa
Parkování na ulici
Osobní přihlašování/odhlašování, Vydání faktury
Patio , Slunná terasa
Pantoflík na žehlení
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Zvukově izolované pokoje , Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 14:00:00 Do 22:00:00
Od 07:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Přístup k Casa Daniel nebyl nikdy jednodušší. S těmito souřadnicemi můžete rychle a přesně určit jeho polohu! - 29.016593,-13.475645
Užijte si internet zdarma s námi! Casa Daniel nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny naše hosty.
Ano, Casa Daniel nabízí hostům bezplatné parkování.
Check-in v Casa Daniel začíná na 14:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Casa Daniel, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Villa Canescandeu, SUNNY VILLA HOLIDAY HOME, Miramar L by Sonne Villas, Casa Azul, Happy scape bungalow with relaxing garden,
Více destinací — Hotely v Kampong Selayun, Hotely v Blue Bay, Hotely v Adama, Hotely v Noca,









