Podle 9 hodnocení
Wunderschöne Wohnung in Jugendstilvilla am Hafen se nachází ve čtvrti Mont Boron v Nice a nabízí pračku. K zajímavým místům v blízkém okolí patří Pláž Plage des Bains Militaires. Toto ubytování nabízí balkon, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.
Tento apartmán má 2 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu. Tento apartmán poskytuje také TV s plochou obrazovkou a koupelnu s fénem.
MAMAC (Muzeum moderního a současného umění) se nachází 1,6 km od ubytování Wunderschöne Wohnung in Jugendstilvilla am Hafen a Château de Nice 1,9 km. Letiště Nice Côte d'Azur leží 9 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Appartement Vue Mer T2 Cosy, Plage à pied 3 mins, Coucher de Soleil, Parc privé (136 m), Dolce vita (143 m), Villa Nissarda, Maison Niçoise avec vue mer, parking, à 5 minutes du port (151 m), ApartHotel Riviera - TERRASSE DES AGAVES - Amazing Sea View Nice Côte d'Azur (155 m), Appartement au port de Nice, proche des plages (155 m), Nestor&Jeeves - GRAND SUD TERRASSE - Pool - Free parking (157 m), Nestor&Jeeves - HUBLOT TERRASSE - Sea view - swimming pool (157 m), Le Baccarat - Wifi, AC, vue mer, 4 pers (157 m), Nestor&Jeeves - BREAKTIME - Sea View - Parking (157 m), bella d'azur (157 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This spacious apartment is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a hairdryer. In the fully equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Featuring a balcony, this apartment also offers a washing machine, a tea and coffee maker and a flat-screen TV with cable channels. The unit offers 3 beds.
Při výběru Wunderschöne Wohnung in Jugendstilvilla am Hafen si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Wunderschöne Wohnung in Jugendstilvilla am Hafen začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Stolní hry a puzzle
Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Požární hlásiče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00
Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
V žádném okamžiku najdete Wunderschöne Wohnung in Jugendstilvilla am Hafen s těmito super užitečnými souřadnicemi! - 43.694896,7.291648
Wunderschöne Wohnung in Jugendstilvilla am Hafen dělá vše pro to, aby se hosté cítili vítáni - poskytuje bezplatný přístup k internetu!
Wunderschöne Wohnung in Jugendstilvilla am Hafenzachází se svými hosty jako s VIP a nabízí jim parkování zdarma! Pobyt v nemovitosti se najednou stal trochu sladším.
Check-in v Wunderschöne Wohnung in Jugendstilvilla am Hafen začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Wunderschöne Wohnung in Jugendstilvilla am Hafen, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — Hotel France Albion, Apartment in Riquewihr with Terrace, Holiday Home Les Trois Baudets by Interhome, Brigantine 3, Appartement aux Saisies, 62m², 7 pers, 3 étoiles, Parking inclus - FR-1-293-411,
Více destinací — Hotely v Saül, Hotely v Yigo, Hotely v Pagamã, Hotely v La Dagotière, Hotely v Punta Gorda,









