Watamu se nachází v destinaci Watamu. Watamu National Marine Park se nachází 23 km odtud, Bio-Ken Snake Farm 3,3 km a Malindi Marine National Park 18 km. Toto ubytování s klimatizací poskytuje Wi-Fi zdarma a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště. Pláž Papà Remo Beach se nachází 1,4 km odtud.
Tento prázdninový dům má 1 ložnici, obývací prostor a kuchyň s kompletním vybavením.
Arabuko Sokoke National Park se nachází 19 km od ubytování Watamu a Gedi Ruins je 6,6 km daleko. Letiště Malindi leží 16 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování HUHURU House (226 m), Red Land House (250 m), Villa Isla del Amore (334 m), Airamjudi (382 m), TATU INN Boutique Hotel WATAMU (387 m), Aziza House (414 m), Rainbow House (560 m), Villa Kenza (582 m), Watamu Neverland Villas (594 m), Villa Eden (603 m),
Provozováno soukromým hostitelem
The holiday home's kitchen is available for cooking and storing food. The holiday home features air conditioning. The unit has 2 beds.
Při výběru Watamu si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Watamu začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 00:00:00
Do 00:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Pokud hledáte objekt Watamu, stačí zadat tyto souřadnice a budete tam, než se nadějete! - -3.335438,40.033938
V Watamu můžete zůstat v kontaktu bez zaplacení penny! Využijte během svého pobytu bezplatné připojení k internetu.
Hosté tohoto ubytovacího zařízení mohou parkovat zdarma, což jim dává jednu menší věc, o kterou se mohou během svého pobytu starat!
Check-in v Watamu začíná na 00:00:00 a check-out je před 00:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Watamu, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Keňa — Anka Resort, The Perry, Coastal 1BR Retreat in Diani, 1506 Budget Studio SQ - Gym, Pool, Office Lounge, Comfort Homes,
Více destinací — Hotely v Lordelo, Hotely v La Lima, Hotely v Qaryat al Bulush, Hotely v Maafushi, Hotely v Al Qirrān,









