Podle 6 hodnocení
Villa Lolotha se může pochlubit výhledem na hory a nabízí ubytování s zahradou a balkonem. Oáza Bidderosa se nachází přibližně 28 km odtud. Pláž Spiaggia La Caletta se nachází 2,5 km od tohoto ubytování s klimatizací. Využívat zde můžete bezplatné Wi-Fi a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště.
Tento prázdninový dům má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou se satelitními programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na moře. Koupelna je vybavená bidetem, sprchou a fénem.
Na místě je k dispozici venkovní gril a v blízkém okolí ubytování Villa Lolotha se můžete věnovat cyklistice.
Isola di Tavolara se nachází 41 km od ubytování Villa Lolotha. Letiště Olbia Costa Smeralda leží 49 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování HOTEL Essenza di Mirto (307 m), Luscofusco (841 m), Posidonia Guest House La Caletta Sardegna (848 m), Serendipity, La Caletta (1.00 km), Le residenze del mare n2 (1.03 km), Tentadore (1.03 km), Le residenze del mare n6 (1.04 km), Le residenze del mare bilocale (1.04 km), Residenza Aurora (1.06 km), Villetta La Caletta (1.07 km),
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.
Provozováno soukromým hostitelem
This holiday home features a fireplace. Featuring a private entrance, this air-conditioned holiday home comprises 1 living room, 3 separate bedrooms and 1 bathroom with a bath and a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-equipped kitchen. The holiday home also provides guests with a barbecue. The spacious holiday home provides a washing machine, a tea and coffee maker, a seating area, a flat-screen TV with cable channels, as well as sea views. The unit offers 9 beds.
Při výběru Villa Lolotha si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Villa Lolotha začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Sportovní rybolov, Windsurfingové vybavení, Kánoování, Turistika pěšky, Jízda na kole, Potápěčské aktivity, Jezdecké aktivity, Vodní sporty v hotelu, Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Slunečníky nebo parasoly
Vydání faktury
Zahrada , Patio , Venkovní sezení
Venkovní dětská hřiště
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Klimatizační zařízení , Vyhrazený prostor pro kuřáky
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00
Od 10:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let platí 10.00 EUR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Objekt Villa Lolotha lze díky svým souřadnicím najít v mžiku oka! - 40.601119,9.731143
Hosté hotelu Villa Lolotha se nemusí starat o hledání Wi-Fi - hotel nabízí bezplatné připojení k internetu! Ideální pro streamování, stahování a procházení webu.
Villa Lolotha vás zbaví stresu z parkování s volnými místy výhradně pro hosty. Rozlučte se s těžkopádnými vyhledávacími a platebními postupy!
Check-in v Villa Lolotha začíná na 16:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Villa Lolotha, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Itálie — Hotel Concord, B&B Mareya, Villa Soraya, Casa Geo Sperlongaresort, Terrazze al Mare (Urlaub an Sardiniens Westküste),
Více destinací — Hotely v Brazzaville, Hotely v Méhandan, Hotely v Kamalé, Hotely v ‘Uqdah, Hotely v Ban Muang Baeng,









