Celkové hodnocení hotelu
Villa Las Olas, 500m from the sea with private pool se nachází v destinaci Agrustos a poskytuje sezónní venkovní bazén a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Tento prázdninový dům nabízí soukromý bazén, zahradu, neplacené soukromé parkoviště a možnost vlastního stravování.
Tento prázdninový dům s klimatizací má 4 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 2 koupelny. Koupelna je vybavená bidetem a fénem. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Pláž Spiaggia Li Cuppulati se nachází 1,2 km od ubytování Villa Las Olas, 500m from the sea with private pool a Isola di Tavolara 23 km. Letiště Olbia Costa Smeralda leží 33 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Nicolaus Club Li Cucutti (239 m), Villa Grecale -300m to the beach (358 m), Villetta Beach House (382 m), Casa Li Salineddi (404 m), Villa Maestrale 300m from the beach (437 m), Villa Levante - 300m from the beach (437 m), Janna e Luna Resort (817 m), Residenze Lu Rinaggiu (887 m), Casa Poseidonia (980 m), Apartment La casa dei Cestini by Interhome (1.05 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
This holiday home's standout feature is the private pool. Boasting a private entrance, this air-conditioned holiday home includes 1 living room, 4 separate bedrooms and 2 bathrooms with a shower and a bidet. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and an oven in the well-fitted kitchen. The holiday home also features a barbecue. The spacious holiday home offers a washing machine, a coffee machine, a dining area, a flat-screen TV, as well as garden views. The unit has 5 beds.
Při výběru Villa Las Olas, 500m from the sea with private pool si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Villa Las Olas, 500m from the sea with private pool začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Bazén venkovní, Venkovní bazén (letní), Plavecký bazén, Koupací bazén
Zahrada
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:30:00
Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete rychle najít Villa Las Olas, 500m from the sea with private pool? Nebojte se - zadejte tyto souřadnice a budete tam! - 40.721893,9.706096
Zůstaňte ve spojení s Villa Las Olas, 500m from the sea with private pool a užijte si bezplatný přístup k internetu! Vše, co potřebujete, abyste zůstali ve spojení, je jen pár kliknutí.
Naše nemovitost má vše pod kontrolou - parkování zdarma v ceně! Už se nemusíte starat o to, kde schovat své auto při prohlídce města.
Check-in v Villa Las Olas, 500m from the sea with private pool začíná na 16:30:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Villa Las Olas, 500m from the sea with private pool, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Itálie — Grande appartamento I Faggi, Palazzo Le Travi, Nanà, Sicilia Ovest - Balcone Bellavista, B&B CasaMia,
Více destinací — Hotely v Paillaco, Hotely v Bejt Hilel, Hotely v Alofi, Hotely v Simunye, Hotely v Khawr Maksar,









