Podle 7 hodnocení
Villa ÉOLE - À 200 mètres de la plage poskytuje bezplatné Wi-Fi a terasu. Plopsaland se nachází 12 km odtud a Vlakové nádraží Gare de Dunkerque 17 km. Ubytování nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Pláž Plage Ouest se nachází 900 metrů odtud.
Tato vila má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou se satelitními programy a kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice, myčky nádobí, pračky, trouby a varné desky.
Památník Menin Gate se nachází 46 km od ubytování Villa ÉOLE - À 200 mètres de la plage a LAAC Contemporary Art Museum 14 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Villa au Gré du Vent (127 m), Escale à Bray Dunes (193 m), chez Corinne (200 m), Evasion Côtière - Duplex Familial à Bray Dunes (211 m), Digue de Mer - Appt Vue Mer, 2 Chambres (212 m), Le Marin - Vue Mer (215 m), Vue Capitainerie , Charme & Confort en Bord de Mer (215 m), Résidence le Nautica - au pied de la plage (215 m), Nid Mamy: Confort, Mer, Rez-de-Chaussée (221 m), #Kalithéa# Les vacances à la mer (222 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Meals can be prepared in the well-fitted kitchen, which features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and an oven. The spacious villa features a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker, a seating area and a flat-screen TV with satellite channels. The unit has 3 beds.
Při výběru Villa ÉOLE - À 200 mètres de la plage si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Villa ÉOLE - À 200 mètres de la plage začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Zahrada , Patio
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 18:00:00
Od 10:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Přístup k Villa ÉOLE - À 200 mètres de la plage nebyl nikdy jednodušší. S těmito souřadnicemi můžete rychle a přesně určit jeho polohu! - 51.076376,2.511292
Ano, Villa ÉOLE - À 200 mètres de la plage nabízí hostům internet zdarma.
Hosté ubytovaní v Villa ÉOLE - À 200 mètres de la plage mohou využít bezplatné parkování - to je jen jedna z dalších výhod výběru této nemovitosti!
Check-in v Villa ÉOLE - À 200 mètres de la plage začíná na 16:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Villa ÉOLE - À 200 mètres de la plage, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — L'hôtel du Bastier, Maison Manège Bordeaux Centre, Maison familiale au cœur des Pyrénées !, Bel appartement lumineux et confortable - Parc national des Écrins, L'Ancoly de St Val',
Více destinací — Hotely v Arutanga, Hotely v Rovagnate, Hotely v Chimoio, Hotely v Aktepa, Hotely v Ngoma,









