Podle 6 hodnocení
Villa Coma nabízí restauraci, venkovní bazén, zahradu a vybavení pro grilování. Pláž Playa de la Marineta Casiana se nachází 2,8 km odtud. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.
Ubytovací jednotky se mohou pochlubit terasou nebo balkonem s výhledem na město a na moře a mají klimatizaci, posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou a kuchyň. K vybavení patří také lednice, trouba, mikrovlnná trouba, kávovar a varná konvice.
Pokud budete chtít poznat zdejší oblast, můžete se v okolí věnovat pěší turistice, windsurfingu a potápění.
Denia Bus Station se nachází 3,4 km od ubytování Villa Coma a Denia Castle 4,7 km od ubytování. Letiště Alicante-Elche Miguel Hernández leží 109 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Casa Harmony (58 m), Villa Betty (132 m), 3 bedroom Villa with beautiful sea view (135 m), DENIA VILLA PISCINE PR - Vue Mer (136 m), Aire House (147 m), Villa with private pool in El Montgó, Denia (159 m), Relax (196 m), Alturas del Montgo (208 m), Anacasa Villa con piscina Montgo Denia CH3215 (247 m), Villa Marta - Montgó (274 m),
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
This luxurious villa features a pool with a view, a hot tub and a sauna. Featuring a private entrance, this air-conditioned villa is comprised of 1 living room, 3 separate bedrooms and 2 bathrooms with a walk-in shower and a bath. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the fully equipped kitchen. The villa also has a barbecue. Boasting a terrace with sea views, this villa also offers a washing machine and a flat-screen TV with streaming services. The unit offers 3 beds.
This studio boasts a pool with a view, hot tub and sauna. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the well-equipped kitchen. The studio also has a barbecue. The studio offers a washing machine, a private entrance, a terrace with sea views as well as a private bathroom featuring a walk-in shower. The unit offers 1 bed.
Při výběru Villa Coma si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Villa Coma začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Windsurfingové vybavení, Turistika pěšky, Potápěčské aktivity, Jezdecké aktivity, Aktivity se šnorchlem
Připojení k internetu
Jídelna, Grilování
Parní místnost, Vodní vířivka / jacuzzi, Bazén venkovní, Venkovní bazén (celoročně), Venkovní lázně, Bazén s panoramatickým výhledem, Bazén se slanou vodou, Relaxační koupel, Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Slunečníky nebo parasoly, Ohraničení kolem bazénu, Posilovna, Plavecký bazén, Koupací bazén
Parkování na ulici
Vydání faktury
Zahrada , Patio , Slunná terasa , Venkovní sezení , Místa pro piknik
Diskotéka/DJ
Nekuřácké ubytování , Zvukově izolované pokoje , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vyhrazený prostor pro kuřáky
Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Lékárnička k dispozici
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Dodržování pravidel fyzického odstupu v restauracích a jídelnách, Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Internetové služby jsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 15:00:00 Do 18:00:00
Od 09:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 500.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete rychle najít Villa Coma? Nebojte se - zadejte tyto souřadnice a budete tam! - 38.81779,0.121602
Naše nemovitost má vše pod kontrolou - parkování zdarma v ceně! Už se nemusíte starat o to, kde schovat své auto při prohlídce města.
Check-in v Villa Coma začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Villa Coma, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Boutique Hotel Pueblo, Camping Ezcaba, Bungalow Marquérite Moraira, 5 minutes from beach, Cozy place, big roof terrace & spectacular views., Apartamento con jardín y piscina privada en Higuerón West,
Více destinací — Hotely v Maranjān, Hotely v Binesri, Hotely v Mangilao, Hotely v Ayolas, Hotely v Jamestown,









