Podle 14 hodnocení
Villa Amigo se nachází v destinaci Puerto del Carmen a nabízí venkovní bazén, terasu a bezplatné Wi-Fi. Pláž Playa de los Pocillos se nachází jen 500 metrů odtud. Tato vila nabízí soukromý bazén, zahradu, neplacené soukromé parkoviště a možnost vlastního stravování.
Tato vila s klimatizací má 3 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a trouby a 3 koupelny. Koupelna je vybavená vířivkou a fénem. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Rancho Texas Park se nachází 1,2 km od ubytování Villa Amigo a Lanzarote Golf Resort 3,9 km. Letiště Lanzarote leží 4 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Villa Pippa (63 m), Villa Amina (75 m), VILLA VENTOLERA (130 m), Hotel Riu Paraiso Lanzarote - All Inclusive (136 m), Villa Caserones (162 m), Caserones 04 (170 m), Hotel Lanzarote Village (173 m), Villas Maribel Pocillos (187 m), Hyde Park Lane Villas (194 m), Casas Maribel Pocillos - No Pool - Sin Piscina (194 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This villa's standout features are the private pool and hot tub. Featuring a private entrance, this air-conditioned villa comprises a kitchen, 3 bedrooms and 3 bathrooms with a bath and a hairdryer. In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, an oven and a microwave. Boasting a terrace, this villa also provides a washing machine, a seating area and a flat-screen TV with streaming services. The unit offers 4 beds.
Při výběru Villa Amigo si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Villa Amigo začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Bazén venkovní, Venkovní bazén (celoročně), Vyhrávaný bazén, Bazénová plachta/zastřešení, Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Plavecký bazén, Koupací bazén
Skladování zavazadel
Zahrada , Patio
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 500.00 EUR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Rychle vyhledejte objekt Villa Amigo pomocí těchto souřadnic! Díky nim budete moci rychle najít cestu přímo tam. - 28.927412,-13.640187
Pro ty, kteří chtějí zůstat ve spojení, Villa Amigo - poskytují bezplatné Wi-Fi pro všechny své hosty!
Hosté ubytovaní v Villa Amigo mohou využít bezplatné parkování - to je jen jedna z dalších výhod výběru této nemovitosti!
Check-in v Villa Amigo začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Villa Amigo, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Cosy Beach, El Amparo de Narcisa, Suite SeaView By Calpitality, Finca la Cañada, Apartment 3k from Altea,
Více destinací — Hotely v Villa Urquiza, Hotely v Mashpi, Hotely v Providence, Hotely v Velike Kuknjare, Hotely v Batpela,









