Celkové hodnocení hotelu
Villa By the Creek se může pochlubit výhledem do zahrady a nabízí ubytování s terasou a balkonem. Hrad a zámek Bečov nad Teplou se nachází přibližně 31 km odtud. Tato vila má soukromý bazén, zahradu, neplacené soukromé parkoviště a možnost vlastního stravování.
Tato vila má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice, myčky nádobí, pračky, trouby a varné desky. V této vile jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
V ubytování Villa By the Creek můžete využívat krytý bazén a saunu.
Vřídlo se nachází 31 km od ubytování Villa By the Creek a Tržní kolonáda je 37 km od ubytování. Letiště Karlovy Vary leží 25 km daleko.
Guests will have a special experience as this villa features a private pool, a hot tub and a sauna. Meals can be prepared in the kitchen, which is equipped with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and an oven. The villa provides a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker as well as a terrace with garden views. The unit offers 4 beds.
Při výběru Villa By the Creek si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Villa By the Creek začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Parní místnost, Krytý plavecký bazén, Krytý bazén (celoročně), Koupací bazén
Zahrada , Patio , Místa pro piknik
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00
Do 12:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
Potřebujete rychle najít Villa By the Creek? Nebojte se - máme pro vás radu. Použijte tyto souřadnice a bum, jste tam! - 50.083151,13.14059
Villa By the Creek jde ještě o krok dále, aby váš pobyt byl jedinečný - nabízí bezplatné připojení k internetu, takže můžete držet krok se všemi požadavky života, aniž byste ztráceli okamžik.
Naše nemovitost nabízí bezplatné parkování pro hosty!
Check-in v Villa By the Creek začíná na 15:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Villa By the Creek, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Česká republika — Pension a restaurace Filip II, Chata Bramberk, MÍSTO na Klokočských skalách - Penzion Kairos, Samota u veverek, Wooden house in Vysočina,
Více destinací — Hotely v , Hotely v Gjuricaj, Hotely v Nazrēt, Hotely v Torio, Hotely v Lénakel,









