Ocena na podstawie 16 opinii
Obiekt ViLeNiKa położony jest w miejscowości Zlatibor. Bezpłatne WiFi jest dostępne dla gości we wszystkich pomieszczeniach. Prywatny parking jest dostępny na miejscu.
W apartamencie zapewniono taras, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i mikrofalówka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Obiekt oferuje widok na miasto dla gości do podziwiania. Ręczniki i pościel są dostępne w apartamencie.
Lotnisko Lotnisko Morawa znajduje się 105 km od obiektu.
Hotele i noclegi w pobliżu Zeleni Raj (0 m), Apartment Mountain Dreams (0 m), Sunny Apartment 18 (17 m), Zlatibor Relax & Spa Apartman (23 m), Leonardo 72,Apartman Zlatibor (25 m), Zlatibor, centar, Villa Bella (30 m), Apartman Freedom Zlatibor (31 m), Molly (32 m), Golden apartman 61 (33 m),
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
This air-conditioned apartment comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. Meals can be prepared in the well-fitted kitchen, which comes with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Featuring a terrace with city views, this apartment also provides a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit offers 2 beds.
Wybierając ViLeNiKa, zapoznaj się z opiniami innych gości.
Ceny w hotelu ViLeNiKa zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.
miejsce parkingowe, parking bezpłatny, parking na terenie obiektu, parking prywatny, Bezpłatne WiFi w całym budynku
dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi
przestronny taras
pokoje przeznaczone dla osób niepalących, pokoje wieloosobowe, windy, system ogrzewania, absolutny zakaz palenia
detektor dymu, system monitoringu na zewnątrz budynku
Wszelkie naczynia i sztućce są poddawane procesowi dezynfekcji
Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.
Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking jest dostępny na miejscu. Prywatny parking jest dostępny.
od 01:00:00 do 20:00:00
od 08:00:00 do 10:00:00
Goście muszą mieć co najmniej 22 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku. Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 50.00 EUR. Metoda płatności za depozyt: cash.
Zwierzęta nie są akceptowane.
Za pomocą kilku prostych kliknięć możesz zlokalizować obiekt ViLeNiKa. Wystarczy, że jego współrzędne wpiszesz do swojej aplikacji mapowej - jesteś w drodze na miejsce w mgnieniu oka. - 43.730727,19.698433
ViLeNiKa wie, że Internet jest koniecznością na wakacjach, więc zadbał o to dla Ciebie - oferując bezpłatny dostęp do Wi-Fi dla swoich gości!
Zatrzymaj się w ViLeNiKa i oszczędzaj na parkingu - jest on wliczony w cenę noclegu! Skorzystaj z tej wspaniałej oferty, abyś mógł odpocząć bez obaw.
Zameldowanie w obiekcie ViLeNiKa rozpoczyna się o 01:00:00, a wymeldować się można do 10:00:00.
Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie ViLeNiKa, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.
Serbia — hotele — Domacinska kuca, Pavle i Petra II, DespotLux & Spa Zlatibor, Zlatibor Royal Green, Apartment Zorica,
Więcej celów podróży — Hotele Wāsiţ, Hotele Kamenica, Hotele Suero, Hotele Tufi, Hotele Gastria,









