Ocena na podstawie 176 opinii
Obiekt Viator położony jest w miejscowości Ustka. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Aquapark Jarosławiec – 30 km, Słowiński Park Narodowy – 39 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Prywatny parking jest dostępny na terenie obiektu.
W pobliżu obiektu Viator znajdują się liczne atrakcje, takie jak Plaża Ustka, Promenada w Ustce i Latarnia morska w Ustce. Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 125 km od obiektu.
Hotele i noclegi w pobliżu Spokojna Przystan (60 m), Apartamenty u Ewy - EUROS (65 m), Apartamenty Ustka Pod Wiosłem (75 m), Maximus II (85 m), Helios Apartamenty (85 m), Aloza (96 m), Mieszkanie z sercem - dwa pokoje, 300 m od morza (124 m), Zieloneczka Apartamenty (126 m), Apartament na poddaszu M.CH. - Ustka (128 m), Apartament Nadmorski (128 m),
Obiekt nie dysponuje recepcją.W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Pokoje tej kategorii zajmują powierzchnię 20 m² i mieszczą się na 2. piętrze.
Ten pokój czteroosobowy wyposażony jest w duże okna i 2 pojedyncze łóżka, które można połączyć, aby utworzyć łóżko podwójne. W pokoju znajduje się także lodówka i sprzęt plażowy.
The twin/double room provides a wardrobe and parquet floors, as well as a private bathroom featuring a shower. The unit offers 2 beds.
W tej opcji zakwaterowania zapewniono 1 łóżko.
W tej opcji zakwaterowania zapewniono 1 łóżko.
W opcji zakwaterowania znajduje się 1 łóżko.
W tej opcji zakwaterowania zapewniono 1 łóżko.
W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka.
Do dyspozycji gości są 2 łóżka.
Do dyspozycji gości są 2 łóżka.
W tej opcji zakwaterowania zapewniono 1 łóżko.
W tej opcji zakwaterowania zapewniono 3 łóżka.
Ta opcja zakwaterowania zapewnia 3 łóżka.
W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka.
Do dyspozycji gości są 2 łóżka.
Do dyspozycji gości są 2 łóżka.
Do dyspozycji gości są 2 łóżka.
Do dyspozycji gości są 2 łóżka.
W tej opcji zakwaterowania zapewniono 3 łóżka.
Do dyspozycji gości są 2 łóżka.
W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka.
Do dyspozycji gości są 2 łóżka.
W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka.
Do dyspozycji gości są 2 łóżka.
W tej opcji zakwaterowania zapewniono 1 łóżko.
Ta opcja zakwaterowania zapewnia 3 łóżka.
Wybierając Viator, zapoznaj się z opiniami innych gości.
Ceny w hotelu Viator zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.
miejsce parkingowe, parking bezpłatny, parking na terenie obiektu, parking prywatny, Bezpłatne WiFi w całym budynku
plaża
dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi
indywidualne procesy meldowania / wymeldowania, Możliwość otrzymania faktury za pobyt
kuchnia dla gości
pokoje przeznaczone dla osób niepalących, pokoje wieloosobowe, system ogrzewania, absolutny zakaz palenia, wejście przy użyciu klucza
detektor dymu, gaśnice przeciwpożarowe
Obsługa stosuje się do zaleceń bezpieczeństwa wyznaczonych przez lokalne władze, Wspólne przedmioty, takie jak drukowane menu, magazyny, długopisy czy gazety zostały wycofane, W pomieszczeniach dla gości oraz kluczowych obszarach wspólnych dostępne są środki do dezynfekcji dłoni, Zestawy pierwszej pomocy są dostępne
Dostępne są transakcje bez użycia gotówki, Przestrzegane są zalecenia dotyczące zachowania odległości społecznej
Stosowane są środki chemiczne do czyszczenia, które skutecznie hamują rozwój koronawirusa, Materiały takie jak pościel, ręczniki czy inny tekstylia prane są zgodnie z zaleceniami władz miejscowych, Pokoje są poddawane dezynfekcji pomiędzy kolejnymi pobytami gości, Pokoje są zabezpieczane po sprzątaniu aż do momentu przyjazdu kolejnych gości, Goście mają możliwość zrezygnowania z usługi sprzątania swojego miejsca zakwaterowania w trakcie pobytu
Stoliki w salach jadalnych są rozmieszczone w taki sposób, aby umożliwić zachowanie bezpiecznej odległości społecznej, Wszelkie naczynia i sztućce są poddawane procesowi dezynfekcji
Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.
Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking jest dostępny na miejscu. Prywatny parking jest dostępny.
od 16:00:00 do 22:00:00
do 10:00:00
Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.
Zwierzęta nie są akceptowane.
2019 - 02
+ Pani właścicielka była bardzo miła. + Plusem był bezpłatny parking. + Pokój nie był duży ale funkcjonalnie urządzony + dla dwóch osób zupełnie wystarczający + Fajna łazienka + Doskonała lokalizacja na pobyt w Ustce + bardzo blisko do plaży + blisko także od sklepów i lokali gastronomicznych + Personel był bardzo miły i pomocny + Do dyspozycji gości aneks kuchenny - Brak ręczników!.
Pomocna?
Opinie i oceny umieszczone w niniejszej witrynie internetowej wyrażają subiektywne poglądy klientów oraz dostawców i nie przedstawiają stanowiska ehotelsreviews.com.
Opinie te niekoniecznie są zbieżne z opinią firmy ehotelsreviews.com o hotelu Viator.
Szukasz obiektu Viator? Nie martw się. Nasze podręczne współrzędne doprowadzą Cię tam w mgnieniu oka! - 54.585058,16.861342
W Viator, rozumiemy potrzebę pozostania w kontakcie podczas pobytu. Dlatego wszyscy goście korzystają z bezpłatnego dostępu do Internetu, aby pomóc pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną w domu!
Pobyt w tym obiekcie to świetny atut - zapewniają bezpłatny parking, więc nie musisz się martwić o te irytujące opłaty! Ciesz się swoim pobytem bez dodatkowych obciążeń finansowych.
Zameldowanie w obiekcie Viator rozpoczyna się o 16:00:00, a wymeldować się można do 10:00:00.
Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Viator, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.
Polska — hotele — Góralskie Domki, Ostoja Bieszczady Domek Całoroczny, Apartament Broniewskiego 50m Centrum Nowy Sącz, Stodoły z widokiem, Holiday cottages, pool, air conditioning,
Więcej celów podróży — Hotele Prevlaka, Hotele Mavrovi Anovi, Hotele Palenque, Hotele An-shuo, Hotele Mchangani,




