Celkové hodnocení hotelu
Uvongo Cabanas 1B se nachází u pláže v destinaci Margate. Mbumbazi Nature Reserve se nachází 11 km odtud a Southbroom Golf Club 15 km. Ubytování poskytuje zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Pláž St Michaels Beach se nachází několik kroků odtud.
Apartmán má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou se satelitními programy, kuchyň s kompletním vybavením a balkon s výhledem na moře. Koupelna je vybavená sprchou a vanou.
Port Shepstone Country Club se nachází 16 km od ubytování Uvongo Cabanas 1B a Umtamvuna Nature Reserve 37 km. Letiště Margate leží 8 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Uvongo Cabanas 3B (7 m), Uvongo Cabanas, Manaba Beach (63 m), Corona Del Mar 13 (79 m), Corona Del Mar 7 (82 m), Topanga 70, Uvongo (90 m), Topanga 69 (98 m), DUBANTRY 8 (103 m), Topanga Beach Apartment (103 m), Topanga 45 (103 m), Driftsands uvongo (127 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Featuring a private entrance, this spacious apartment also consists of 3 separate bedrooms and 2 bathrooms with a bath and a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the well-equipped kitchen. The apartment also offers a barbecue. Boasting a balcony with sea views, this apartment also provides a wardrobe and a flat-screen TV with satellite channels. The unit offers 5 beds.
Při výběru Uvongo Cabanas 1B si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Uvongo Cabanas 1B začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Pobřeží
Pobřeží
Zahrada
Všechny nekuřácké prostory
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 1,000.00 ZAR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete rychle najít Uvongo Cabanas 1B? Žádný problém - s těmito přesnými souřadnicemi máte vše pod kontrolou! - -30.832699,30.397625
V Uvongo Cabanas 1B můžete být v klidu s vědomím, že parkování je o jednu věc, o kterou se nemusíte starat - je to zcela zdarma pro lidi, kteří u nás pobývají!
Check-in v Uvongo Cabanas 1B začíná na Příjezd a check-out je před Odjezd.
Jakmile provedete rezervaci na Uvongo Cabanas 1B, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Jihoafrická republika — Boord Guest House, Pearls Sea Facing Studio - Self Catering, Cabanas Del Mar 32, Clover Creek, Oceans Villa Athlone Park,
Více destinací — Hotely v Əzizbǝyov, Hotely v Mutanga, Hotely v Tabuiroa, Hotely v Praia do Tofo, Hotely v Bungmati,









