Filtry
Podívejte se na mapu
Přidat recenzi
Nabídky

Two Steps From The Sea, Scopello

●●●
Rezervace, ubytování, recenze hostů, fotogalerie, ceny
  • Contrada Cala Mazza, 91014 Scopello, Itálie Itálie - Zobrazit na mapě
Typ ubytování: Prázdninový dům
Ukázat ceny
Rychlý popis

Two Steps From The Sea se může pochlubit výhledem na moře a nabízí ubytování s soukromou pláží a balkonem. Pláž Cala Mazzo di Sciacca se nachází přibližně 500 metrů odtud. Toto ubytování u pláže nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Tento prázdninový dům s klimatizací má 1 ložnici, kuchyň s kompletním vybavením a 1 koupelnu. Prázdninový dům má také koupelnu.

Segesta se nachází 31 km od ubytování Two Steps From The Sea a Terme Segestane je 18 km od ubytování. Letiště Vincenzo Florio Trapani leží 46 km daleko.

Vybavení
K dispozici je také gril. Naši hosté si mohou vychutnat terasu - je to ideální místo k odpočinku a odpočinku! Ubytujte se v našem Prázdninový dům Two Steps From The Sea a zažijte nejnovější zábavu přímo ve svém prostoru s TV s plochou obrazovkou! Využijte šanci a přidejte se k nám ještě dnes! Už se nemůžeme dočkat!

Nedaleké hotely a jiné ubytování Villa Desirée - Scopello-Villas (16 m), Villa Azzurra (94 m), Villa Chifeci Scopello - Appartamento La Zàgara (104 m), Appartamenti Cala Azzurra (112 m), Villa Gaia - Scopello-Villas (118 m), Villa Chifeci Scopello - Appartamento Verde (140 m), Villa Chifeci Scopello - Appartamento Rosso (148 m), Two Steps From The Sea (152 m), Casa Richilde (160 m), Casa Diomeda (164 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Důležité informace

V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem

Zobrazit volné temíny
Typy pokojů / apartmánů
Dům s 1 ložnicíPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Dům s 1 ložnicí
Vybavení pokoje
  • Vytápění,
  • Automatická pračka,
  • Klimatizační zařízení
Koupelna
  • Vlastní koupelna, soukromá koupelna
Média a technologie
  • Televize s plochým displejem
Jídlo a pití
  • Kuchyňský prostor,
  • Kuchyně
Exteriér a výhled
  • Výhled na mořskou hladinu,
  • Rozhled,
  • Balkón,
  • Terasovitý prostor,
  • Nádvoří

The air-conditioned holiday home features 1 bedroom, 1 bathroom and a kitchen. The holiday home's kitchen is available for cooking and storing food. Featuring a terrace with sea views, this holiday home also provides a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 1 bed.

Hodnocení ubytování Two Steps From The Sea

Při výběru Two Steps From The Sea si přečtěte recenze ostatních hostů.

Přidat recenzi a hodnocení
Sdílejte své dojmy související s pobytem v tomto místě
Přidat recenzi

Ceny v hotelu Two Steps From The Sea

Ceny v hotelu Two Steps From The Sea začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.

Ukázat ceny

Vybavení – Two Steps From The Sea

Obecné Obecné

Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu

Aktivity Aktivity

Pobřeží

Služby Služby

Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi

Jídlo a pití Jídlo a pití

Grilování

Bazén a wellness Bazén a wellness

Vlastní pláž, Pobřeží

Společné prostory Společné prostory

Patio

Různé Různé

Klimatizační zařízení

Internet Internet

Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.

Parkování Two Steps From The Sea Parkování

Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.

Podmínky – Two Steps From The Sea

Příjezd Two Steps From The Sea Příjezd

Od 15:00:00 Do 23:00:00

Odjezd Two Steps From The Sea Odjezd

Od 00:00:00 Do 10:00:00

Děti a přistýlky Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let.

Zvířata Zvířata

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
     
Kontaktní údaje Two Steps From The Sea Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha Two Steps From The Sea v Scopello

 
Často kladené dotazy
Jaké jsou souřadnice Two Steps From The Sea?

Několika jednoduchými kliknutími můžete najít objekt Two Steps From The Sea. Stačí zadat jeho souřadnice do mapové aplikace - jste na cestě k místu v mžiku oka. - 38.075974,12.812576

Nabízí Two Steps From The Sea hostům bezplatné Wi-Fi?

Two Steps From The Sea vás doprovází - internet zdarma je zahrnut v ceně vašeho pobytu!

Zajišťujete bezplatné parkování pro všechny své hosty v Two Steps From The Sea?

Two Steps From The Sea dává hostům dárek parkování zdarma - jen jeden z dalších způsobů, jak si pobyt ještě zpříjemnit!

Kdy se můžu v kempu Two Steps From The Sea ubytovat a kdy zase odhlásit?

Check-in v Two Steps From The Sea začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.

Jak mohu kontaktovat Two Steps From The Sea?

Jakmile provedete rezervaci na Two Steps From The Sea, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.