Two Bedroom Central & Secure nabízí ubytování v centru města Kapské Město. Robben Island Ferry se nachází 3,7 km odtud a V&A Waterfront 4,9 km. Toto ubytování nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.
Tento apartmán má 1 ložnici a 2 koupelny s fénem. V tomto apartmánu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
CTICC se nachází 5 km od ubytování Two Bedroom Central & Secure a Stolová hora 6,4 km od ubytování. Mezinárodní letiště Cape Town leží 19 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Sloane Square 7 (5 m), Sloane square apartments (5 m), 2 BDR in the heart of the gardens area - MNT views (5 m), 16 on Sloane (16 m), Urban luxury in the East Precinct (29 m), U PRIVATE STUDIO apartment in Gardens Centre (88 m), Nice 2BDR in the Gardens (125 m), Gardens Centre Holiday Apartments (139 m), Retro City Bowl Apartment (141 m), Gardens Sky Studio (141 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This apartment features a private pool. The apartment has 1 bedroom and 2 bathrooms with a hairdryer. The apartment features a washing machine, a tea and coffee maker, tumble dryer, heating and a flat-screen TV. The unit has 2 beds.
Při výběru Two Bedroom Central & Secure si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Two Bedroom Central & Secure začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Plavecký bazén, Koupací bazén
Výtahová zařízení , Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00
Od 04:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Hledáte Two Bedroom Central & Secure? Díky těmto souřadnicím ji najdete během chvilky! - -33.933645,18.419513
Two Bedroom Central & Secure ví, jak zajistit, aby se jejich hosté cítili vítáni! Užijte si během svého pobytu bezplatné Wi-Fi.
Naše nemovitost poskytuje bezplatné parkování, takže můžete přijít, zaparkovat a připravit se na odpočinek bez obav!
Check-in v Two Bedroom Central & Secure začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Two Bedroom Central & Secure, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Jihoafrická republika — Rockwell 312 by CTHA, Vlei Lofts, Stay Harties Accommodation, Karibu, Sage Cottage,
Více destinací — Hotely v Cotton Ground, Hotely v Hollerich, Hotely v Bocapán, Hotely v Mogadišo, Hotely v Simunye,









