Celkové hodnocení hotelu
Trilo Harbour se nachází na výhodném místě v centru města San Teodoro a nabízí balkon. Ubytování poskytuje terasu a neplacené soukromé parkoviště. Pláž Spiaggia La Cinta se nachází 900 metrů odtud.
Tento prázdninový dům s klimatizací má 2 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením a 1 koupelnu. Prázdninový dům má také koupelnu.
Isola di Tavolara se nachází 14 km od ubytování Trilo Harbour a Olbia Harbour 34 km. Letiště Olbia Costa Smeralda leží 23 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Villino del Porto (35 m), Villino Mito (97 m), Ville del Mar (114 m), Villa Oleandro - 2349447 (123 m), Villetta Confortevole (156 m), Villa Pidda a San Teodoro (158 m), Villetta Il Corallo (160 m), Cinta Vip (173 m), Casa vacanza tra il mare e il centro di San Teodoro (184 m), Welcomely - Corallo Blu (189 m),
Bed linen and towels are not included in the rate. Guests can rent them at the property for an additional charge of EUR 20 per person per stay, or bring their own.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
The air-conditioned holiday home features 2 bedrooms, 1 bathroom and a kitchen. The holiday home's kitchen is available for cooking and storing food. This holiday home offers a washing machine, a flat-screen TV and a terrace. The unit offers 5 beds.
Při výběru Trilo Harbour si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Trilo Harbour začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Patio
Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 20:00:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Není nic lepšího než dobrý lov! Sledujte souřadnice a najděte Trilo Harbour a zjistěte, co vás čeká. - 40.777133,9.67279
Parkování není problém v této nemovitosti - je zdarma pro všechny naše hosty! Už se nemusíte bát, že nenajdete ideální místo a budete si za něj muset připlatit.
Check-in v Trilo Harbour začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Trilo Harbour, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.









