Tranquiloue - Escapade 14 min du Puy du Fou se nachází v destinaci La Verrie a nabízí zahradu, terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Muzeum textilu Cholet se nachází 17 km od tohoto prázdninového domu a Vlakové nádraží Gare de Cholet 18 km.
Tento prázdninový dům má 2 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená sprchou.
Puy du Fou zábavní park se nachází 12 km od ubytování Tranquiloue - Escapade 14 min du Puy du Fou a Přírodovědecké a historické muzeum 16 km.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Tranquiloue - Séjour idéal à 10 min du PuyduFou (370 m), Chambres d'hôtes "Le Verrie Cosy" (375 m), gitele25 - 10mn du Puy duFou (490 m), Studio 2 à 4 personnes, 12 kilomètres du parc du Puy du F (557 m), Maison La Verrie 6/8 pers proche Puy du Fou (631 m), Binevaie (686 m), Tranquiloue - Chez nous - 8min du PuyduFou (1.01 km), 8 Le Chiron de la Roche 85130 Chanverrie (1.37 km), Gîte de Lafrom (1.39 km), Gite Le Tiguidou (1.63 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Boasting a private entrance, this holiday home features 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower. The well-fitted kitchen has a refrigerator, a dishwasher, kitchenware and an oven. The holiday home features a tea and coffee maker, a seating area, a dining area, a TV, as well as garden views. The unit has 2 beds.
Při výběru Tranquiloue - Escapade 14 min du Puy du Fou si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Tranquiloue - Escapade 14 min du Puy du Fou začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Parkování na ulici
Zahrada , Patio
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 17:00:00
Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let platí 5.00 EUR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte Tranquiloue - Escapade 14 min du Puy du Fou, máme přesně to, co potřebujete: jeho souřadnice! Už dál nehledejte a poznamenejte si ta magická čísla, abyste se tam rychle dostali. - 46.962088,-0.9908
Tranquiloue - Escapade 14 min du Puy du Fou ví, jak důležité je být připojen, a proto nabízí všem svým hostům bezplatný přístup k internetu!
Tranquiloue - Escapade 14 min du Puy du Fou ví, jak stresující může být hledání parkovacích míst, a proto nabízí svým hostům volná místa! Už nemusíte ztrácet čas hledáním a stresem o nákladech.
Check-in v Tranquiloue - Escapade 14 min du Puy du Fou začíná na 17:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Tranquiloue - Escapade 14 min du Puy du Fou, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — Charmante Maison à Fort-Moville avec Terrasse Privée, Appartement cosy 3 pièces, balcon, ski aux pieds, Arc 1800, Le Chantel - FR-1-411-866, Petite maison du Tronquay, TERRESENS - Le Quartz - NEW, Résidence Plage 1 - maeva Home - Appartement 2 pièces 4 personnes - Prestige MAE-1543,
Více destinací — Hotely v Tapos, Hotely v Courtown, Hotely v Othaya, Hotely v Dame de Traversay, Hotely v Tijuana,









