Totale Hotelscore
The Warren is een accommodatie met 4 sterren en gratis WiFi in Wellesbourne Hastings in de regio Warwickshire. De accommodatie bevindt zich op 3,8 km van Walton Hall, en heeft een tuin en gratis privé parkeergelegenheid.
De vakantiewoning heeft 2 slaapkamers, een keuken met een vaatwasser, een wasmachine, en 1 badkamer. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.
Royal Shakespeare Company ligt op 13 km van The Warren, en Warwick Castle ligt 16 km verderop. Vliegveld Luchthaven Birmingham ligt op 46 km van de accommodatie.
Houd er rekening mee dat het volledige bedrag van de reservering voor aankomst voldaan dient te worden. zal een bevestiging sturen met gedetailleerde betalingsinformatie. Na volledige betaling zullen de gegevens van de accommodatie, zoals het adres en het afhaalpunt voor de sleutel, naar je worden gemaild.
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen.
The fireplace is the standout feature of this holiday home. Boasting a private entrance, this holiday home features 2 bedrooms, 1 bathroom and a kitchen. The holiday home's kitchen, which has a dishwasher and kitchenware, is available for cooking and storing food. The holiday home features a TV, a washing machine, a barbecue and heating. The unit has 3 beds.
Bij het kiezen van The Warren, lees de beoordelingen van andere gasten.
Prijzen bij The Warren beginnen vanaf:
Wilt u prijzen en de beste deals zien? Voeg uw data toe.
Parkeerplaats, Kosteloos parkeren, Beschikbare parkeermogelijkheden, Privé parkeerplaats, Draadloos internet in de hele accommodatie
Toegang tot internet, Draadloos internet, Gratis draadloos internet
Barbecuefaciliteiten
Parkeerplaats in garage
Tuinzone
Centrale verwarming, Gehele accommodatie rookvrij
Rookdetector, Brandblusapparaten
Verbanddoos beschikbaar
Gratis draadloos internet! Internetdiensten zijn beschikbaar. WiFi is beschikbaar. Gratis WiFi is beschikbaar. WiFi is in alle gebieden beschikbaar.
Kosteloze parkeerplaats! Gratis parkeren is beschikbaar. Parkeren is beschikbaar op locatie. Privéparkeren is beschikbaar. Parkeergarage is beschikbaar.
Vanaf 15:00:00 uur
Tot 10:00:00 uur
Gasten moeten minimaal 18 jaar oud zijn om in te checken. Wij verwelkomen kinderen van alle leeftijden.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
The Warren bereiken is een fluitje van een cent! Het enige wat je nodig hebt zijn deze coördinaten en voor je het weet ben je er. - 52.188694,-1.552921
The Warren gaat nog een stap verder om uw verblijf uniek te maken - het biedt gratis internettoegang, zodat u alle eisen van het leven kunt bijhouden zonder een moment te verspillen.
Parkeren is geen probleem bij deze accommodatie - het is gratis voor al onze gasten! Je hoeft niet meer bang te zijn dat je de perfecte plek niet vindt en je zult er extra voor moeten betalen.
Inchecken bij The Warren begint bij 15:00:00 en uitchecken is vóór 10:00:00.
Zodra u een reservering heeft gemaakt bij The Warren, zullen we de contactgegevens van uw gastheer delen, zodat u rechtstreeks contact met hen kunt opnemen.
Hotels in Verenigd Koninkrijk — Briar Barn, Appleloft, Stunning 5 bedroom Putney House, Nulli Secundus, 28 Luxury 5bdr house sleeps 11 Bham CC parking,
Meer bestemmingen — Hotels in Hato, Hotels in Bantam Village, Hotels in Jilin, Hotels in Ak-Say, Hotels in Marondera,