Obiekt The Stable położony jest w miejscowości Quidenham. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Centrum kultury The Apex – 36 km, Posiadłość Ickworth House – 42 km. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze. Bezpłatne WiFi jest dostępne dla gości we wszystkich pomieszczeniach. Prywatny parking jest dostępny na terenie obiektu.
W domu wakacyjnym zapewniono sypialnię (1), kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym zmywarką i piekarnikiem, a także łazienkę (1). Dom wakacyjny oferuje ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Thetford Castle Hill – 20 km, Eye Castle – 26 km. Lotnisko Lotnisko Norwich International znajduje się 40 km od obiektu.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Obiekt usytuowany jest w dzielnicy mieszkaniowej, w związku z czym Goście proszeni są o zachowanie ciszy.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Boasting a private entrance, this holiday home also comes with 1 separate bedroom and 1 bathroom with a hairdryer. Guests can make meals in the kitchen that features a dishwasher, kitchenware, an oven and a microwave. This holiday home features heating and a TV. The unit has 1 bed.
Wybierając The Stable, zapoznaj się z opiniami innych gości.
Ceny w hotelu The Stable zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.
miejsce parkingowe, parking bezpłatny, parking na terenie obiektu, parking prywatny, Bezpłatne WiFi w całym budynku
rowerowe wyprawy
dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi
system ogrzewania, absolutny zakaz palenia
detektor dymu
Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.
Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking jest dostępny na miejscu. Prywatny parking jest dostępny.
od 16:00:00 do 22:00:00
do 09:00:00
Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.
Zwierzęta nie są akceptowane.
Jeśli szukasz obiektu The Stable, po prostu skieruj się na te współrzędne i dotrzyj na miejsce w mgnieniu oka! - 52.455158,0.939172
Tak The Stable oferuje bezpłatny internet dla swoich gości.
Obiekt The Stable wie, jak stresujące może być szukanie parkingu, dlatego oferuje bezpłatne miejsca dla swoich gości! Nie musisz już tracić czasu na szukanie i stresować się kosztami.
Zameldowanie w obiekcie The Stable rozpoczyna się o 16:00:00, a wymeldować się można do 09:00:00.
Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie The Stable, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.
Wielka Brytania — hotele — Cann Ross, The Nest, central Ludlow one bed apartment, Cathys Cottage, Sun Trap Patio, Modern 3 Bed, Central, Parking, Citrus Chalet, Morpeth City Centre Apartment,
Więcej celów podróży — Hotele Reyðarfjörður, Hotele Marigat, Hotele Stăuceni, Hotele Yārsa, Hotele Ndżamena,









