The Smart Concierge - MAG 218 se nachází v Dubaji a nabízí ubytování s kuchyní. The Walk at JBR se nachází 3,2 km odtud a The Montgomery, Dubai 4 km. Toto ubytování poskytuje Wi-Fi zdarma a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště. Pláž Barasti se nachází 1 km odtud.
Tento apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou, klimatizaci a obývací prostor.
Burdž al-Arab se nachází 7,8 km od ubytování The Smart Concierge - MAG 218 a Mall of the Emirates 8 km. Mezinárodní letiště Al Maktum leží 27 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování FAM Living - MAG 218 Tower, Sea View (0 m), MAG 218 Tower - Elegant One Bedroom (23 m), Opulent 1BR at MAG 218 Dubai Marina by Deluxe Holiday Homes (29 m), GuestReady - Lux interiors in Dubai Marina (30 m), Colossal 2BR at MAG 218 Dubai Marina by Deluxe Holiday Homes (30 m), GuestReady - Coastal vibes in Dubai Marina (30 m), Comfy 1 Bedroom in Dubai Marina (30 m), Chateau Chill, High-Rise Dubai Marina Escape (30 m), Inviting 1BR In Dubai Marina - Sleeps 3 (30 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The apartment's kitchen is available for cooking and storing food. This apartment has air conditioning, a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 2 beds.
Při výběru The Smart Concierge - MAG 218 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu The Smart Concierge - MAG 218 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 23:00:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 800.00 AED. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pomocí těchto souřadnic můžete rychle najít cestu k objektu The Smart Concierge - MAG 218. Ať už jste místní nebo z města, dostanete se tam okamžitě! - 25.088208,55.149061
The Smart Concierge - MAG 218 rozmazluje své hosty internetem zdarma, takže můžete zůstat ve spojení po celou dobu vaší návštěvy!
V The Smart Concierge - MAG 218 se ujistíme, že váš pobyt je co nejpohodlnější a nejpohodlnější tím, že nabízíme bezplatné parkování všem našim hostům. Takže se nemusíte obávat vysokých poplatků - jen si užijte pohodlné vybavení.
Check-in v The Smart Concierge - MAG 218 začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na The Smart Concierge - MAG 218, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Spojené arabské emiráty — Silkhaus unique 1BDR pad gorgeous view in new tower, Trophy - Marina Address Studio - Full Marina View, GuestReady - Luxe Residence in Dubai Marina, Waves - Premium 1BR Apartment Overlooking Burj Khalifa, Raya,
Více destinací — Hotely v Sisimiut, Hotely v Sato-moriya, Hotely v Withongjŏk, Hotely v Monrovia, Hotely v Djifère,









