Velmi dobré
8,3 /10

Celkové hodnocení hotelu

Filtry
Podívejte se na mapu
Přidat recenzi
Nabídky

The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town, Nelson Bay

●●●●
Rezervace, ubytování, recenze hostů, fotogalerie, ceny
  • 15 'The Poplars' 34 Magnus Street, 2315 Nelson Bay, Austrálie Austrálie - Zobrazit na mapě
8,3 /10
Velmi dobré
Typ ubytování: Apartmán
Ukázat ceny
Rychlý popis

The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town se může pochlubit výhledem na moře a poskytuje ubytování s balkonem a varnou konvicí. Pláž Nelson Bay Beach se nachází přibližně 700 metrů odtud. Tento apartmán nabízí neplacené soukromé parkoviště a v okolí se můžete věnovat golfu, windsurfingu, potápění a dalším aktivitám.

Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu s sprchou. Koupelna je vybavená vanou.

Na místě je k dispozici venkovní gril a v blízkém okolí ubytování The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town se můžete věnovat rybaření a šnorchlování.

D'Albora Marinas Nelson Bay se nachází 800 metrů od ubytování The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town a Anchorage Marina Port Stephens 4,7 km. Letiště Newcastle leží 34 km daleko.

Vybavení
Pokud hledáte Apartmán The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town s pohodlným přístupem a parkováním, jsme ideálním místem k pobytu. V našem zařízení je gril, který mohou naši hosté využít během svého pobytu u nás! Ať už cestujete, na dovolené nebo ne, máme gril. Bohužel v našem ubytování nemůžeme ubytovat žádné chlupaté členy rodiny. Chápeme, jak obtížné to může být pro majitele domácích zvířat a omlouváme se za nepříjemnosti! Naše ubytování The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town je ideální domov daleko od domova, s rychlovarnou konvicí v každém pokoji, aby Váš pobyt ještě pohodlnější. Rezervujte si svůj pobyt ještě dnes a začněte plánovat perfektní útěk! Ať už je to víkendová přestávka nebo delší dovolená, rezervujte si pokoj nyní a využijte nejlepších nabídek.

Nedaleké hotely a jiné ubytování The Poplars 16, 36 Magnus St - stunning views and complex pool (17 m), The Poplars, 24,36 Magnus Street - Unit with views, air con and wifi in a complex with a pool (27 m), The Poplars, 6,36 Magnus Street - Unit with fabulous views and a complex pool (27 m), The Poplars, 2,36 Magnus Street - Comfortable Unit With Air Conditioning and Wi-Fi (27 m), The Poplars, Pool Access Getaway (27 m), The Poplars Apartment Nelson Bay with Swimming Pool (27 m), The Poplars, 8-36 Magnus St - fantastic water views, pool and WiFi (28 m), Classic View 2, 2 49 Victoria Pde - panoramic water views, aircon, free Wifi (53 m), Yachtsman's Rest (58 m), A Yachtsman Rest, 3-37 Victoria Pde - stunning unit with stunning views (59 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Důležité informace

Any abuse of threatening behavior towards staff or contractors will result in immediate termination of stay without a refund. Any booking for more than 21 nights will require a mid-stay clean at guest cost. The agent is not responsible, nor has control over building and renovation work by neighbouring properties and cannot issue refunds in such circumstances. The guest acknowledges that they are required to complete an online check in form prior to the day of arrival. ID such as a license is required. Feel free to blur address on license. This information is removed from our systems 14 days after check out. There is a $3000 security deposit taken during schoolies period that is taken prior to arrival. Unless specifically stated the property does not provide linen such as sheets, towels, pillowcases, tea towels, bathmats. We can arrange the hire of these at an additional cost. Guests locked out of the property should contact our office on 02 4980 4400 to arrange collection of a spare key at a cost of $80. Any defects, non working items, and cleaning issues must be notified to the agent upon first arriving a the property.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.
V případě předčasného odjezdu Vám bude účtována celková částka za pobyt.
Toto ubytování se nachází v obytné čtvrti, žádáme proto hosty, aby se zdrželi nadměrného hluku.
Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

Zobrazit volné temíny
Typy pokojů / apartmánů
Prázdninový důmPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Prázdninový dům
Vybavení pokoje
  • Sušák na prádlo,
  • Větrák,
  • Vysoušeč prádla,
  • Vytápění,
  • Automatická pračka,
  • Žehlička na prádlo,
  • Žehlící vybavení,
  • Sezení
Koupelna
  • Vana, koupací vana,
  • Sprcha, sprchový kout,
  • Vlastní koupelna, soukromá koupelna,
  • Vana nebo sprcha, koupelna s vanou nebo sprchou,
  • Toaleta, WC
Média a technologie
  • Televize
Jídlo a pití
  • Stůl pro jídlo,
  • Rychlovarný konvič,
  • Kuchyně,
  • Jídelní prostor,
  • Chladnička,
  • Myčka nádobí,
  • Vařič,
  • Pec,
  • Toustovač
Exteriér a výhled
  • Balkón,
  • Výhled na mořskou hladinu,
  • Nádvoří
Bezbariérový přístup
  • Vyšší podlaží jsou dostupná pouze po schodišti

This holiday home comprises a kitchen, a seating area, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a bath and a shower. Meals can be prepared in the kitchen, which is equipped with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and an oven. Featuring a balcony with sea views, this holiday home also provides a washing machine and a TV. The unit offers 3 beds.

Hodnocení ubytování The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town

Při výběru The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town si přečtěte recenze ostatních hostů.

Přidat recenzi a hodnocení
Sdílejte své dojmy související s pobytem v tomto místě
Přidat recenzi

Ceny v hotelu The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town

Ceny v hotelu The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.

Ukázat ceny

Vybavení – The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town

Obecné Obecné

Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo

Aktivity Aktivity

Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Sportovní rybolov, Windsurfingové vybavení, Potápěčské aktivity, Aktivity se šnorchlem, Pobřeží

Jídlo a pití Jídlo a pití

Grilování

Doprava Doprava

Garážové parkování, Parkovací místa pro handicapované

Úklidová služba Úklidová služba

Prádelní služba

Různé Různé

Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Vstup pomocí klíče

Zabezpečení Zabezpečení

Požární hlásiče

Úklid a desinfekce Úklid a desinfekce

Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi

Internet Internet

Informace o internetu nejsou k dispozici.

Parkování The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town Parkování

Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. K dispozici je garážové parkování. Bezbariérové parkování je k dispozici.

Podmínky – The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town

Příjezd The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town Příjezd

Od 14:00:00

Odjezd The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town Odjezd

Do 10:00:00

Děti a přistýlky Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 AUD. Způsob platby kauce: card.

Zvířata Zvířata

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
 
Kontaktní údaje The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town v Nelson Bay

 
Často kladené dotazy
Jaké jsou souřadnice The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town?

Jste připraveni navštívit The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town? Naše souřadnice vás tam dostanou během chvilky! - -32.718096,152.15048

Pokud by host zůstal v The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town, mohl by zaparkovat zdarma?

Váš pobyt v tomto ubytování je ještě lepší, protože poskytuje bezplatné parkování pro hosty!

V kolik hodin je v ubytování The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town možné provést check-in a check-out?

Check-in v The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town začíná na 14:00:00 a check-out je před 10:00:00.

Jaké jsou nejlepší způsoby, jak kontaktovat The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town?

Jakmile provedete rezervaci na The Poplars, 15,36 Magnus Street - Unit in a great complex with a pool and close to town, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.