The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10, Haputale

Varaukset, majoituspaikat, vierasarviot, valokuvagalleria, hinnat
  • Galapitiyaya Estate, Nidangoda, Kalupahana Haputale, 90186 Haputale, Sri Lanka Sri Lanka - Katso kartalta
9,0 /10
Upea
Majoitustyyppi: Maatilamajoitus
Näytä hinnat
Pikakuvaus

Set in Haputale and only 41 km from Demodara Nine Arch Bridge, The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10 offers accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking. The property has garden views and is 40 km from Ohiya Railway Station.

Towels and bed linen are offered in the farm stay.

Guests can also relax in the garden.

Castlereigh Reservoir Seaplane Base Airport is 62 km from the property.

Palvelut
Tervetuloa kiinteistömme puutarhaan - täydellinen paikka rentoutua ja rentoutua pitkän päivän jälkeen. Puutarhamme on täydellinen paikka saada aurinkoa, saada raitista ilmaa ja vain rentoutua. Rehevä vehreys yhdistettynä kauniisiin kukkiin saa sinut tuntemaan olosi heti kotoisaksi. Täällä ollessasi sinun ei tarvitse huolehtia mistään muusta kuin sisäisen rauhan ja rentoutumisen löytämisestä. Lisäksi se on erinomainen tapa irtautua rutiinista ja viettää aikaa luonnossa. Halusitpa sitten käydä rauhallisella kävelyllä tai uppoutua täysin luontoon, puutarhamme rauhallinen ilmapiiri on juuri sitä mitä tarvitset! Puutarhamme tarjoaa sinulle unohtumattoman kokemuksen, jonka avulla voit ladata enemmän kuin koskaan ennen. Joten tule ja pidä tauko elämän hälinästä täällä rentouttavassa puutarhassa. Meillä on ilo kutsua sinut pysymään laitoksessa. Tarjoamme paitsi ilmaisen ja turvallisen pysäköinnin avuksesi, myös lämpimän aamiaisen, joka tarjoillaan joka aamu, ja paikan päällä on lämmitetty uima-allas. Pysy mukavana ja järjestyksessä mukavan pöydän avulla korkeatasoisessa majoituksessamme. Varmista, että saat parhaan tarjouksen majoitukseesi! Varaa kanssamme ja säästä. Hintamme ovat taatusti lyömättömiä!

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat The Villa at Galapitiyaya Estate (33 m), The Cottage at Galapitiyaya Estate for 6 (96 m), Wild Cassia (230 m), The Capoe House (354 m), Mount View Family Rest & Cottage (2.51 km), Mandara Ridge (3.46 km), Green Valley Holiday Resort (4.82 km), Grace Holiday Bungalow (4.82 km), 3Acres Sneha Villa (6.60 km), Above Beyond (7.62 km),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Svenska Dansk Čeština Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Tärkeää tietoa

Majoituspaikka ei ota vastaan polttariporukoita tai vastaavia.
Yksityisen majoittajan hallinnoima

Katso vapaat päivät
Huone / huoneisto tyypit
Neljän hengen huone - Jaettu kylpyhuoneHuoneen kuvaus
Lisää
Huonekuvat Neljän hengen huone - Jaettu kylpyhuone
Kylpyhuone
  • Bidee,
  • Vessapaperi,
  • Kylpyhuone suihkulla,
  • Vessa,
  • Kylpytuotteet ilmaiseksi
Ruoka & juoma
  • Jääkaappi,
  • Ruokapöytä,
  • Ruokailualue,
  • Vedenkeitin
Palvelut & lisäpalvelut
  • Kylpypyyhkeet,
  • Vuodevaatteet
Ulkotilat & näköala
  • Puutarhamaisema,
  • Maisema,
  • Vuoristomaisema

The quadruple room provides a dining area, an electric kettle and garden views. The unit offers 3 beds.

The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10 – arviot

Valitessasi The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10, lue muiden vieraiden arvosteluja.

Lisää arvostelu ja luokitus
Jaa vaikutelmiasi oleskelustasi tässä paikassa
Lisää arvostelu

Hinnat hotellissa The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10

Hinnat hotellissa The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10 alkavat:
Haluatko nähdä hinnat ja parhaat tarjoukset? Lisää vain päivämäärät.

Näytä hinnat

Mukavuudet: The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10

Yleiset Yleiset

Auton pysäköinti, Lemmikit ovat tervetulleita, Pysäköinti ilman lisämaksua, Pysäköinti majoituspaikan alueella, Yksityinen pysäköintialue, Langaton internet koko majoituspaikassa

Palvelut Palvelut

Verkkoyhteys, Langaton internet, Maksuton Wi-Fi-yhteys

Yhteiset tilat Yhteiset tilat

Puutarha-alue

Internet Internet

Ilmainen langaton internetyhteys! Internet-palvelut ovat saatavilla. WiFi on saatavilla. Ilmainen WiFi on saatavilla. WiFi on saatavilla kaikilla alueilla.

Pysäköinti The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10 Pysäköinti

Maksuton pysäköinti! Ilmainen pysäköinti on saatavilla. Pysäköinti on saatavilla paikan päällä. Yksityinen pysäköinti on saatavilla.

Säännöt: The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10

Sisäänkirjautuminen The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10 Sisäänkirjautuminen

Klo alkaen 13:00:00 Klo asti 20:00:00

Uloskirjautuminen The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10 Uloskirjautuminen

Klo alkaen 06:00:00 Klo asti 11:00:00

Lapset ja lisävuoteet Lapset ja lisävuoteet

Sisäänkirjautuvien on oltava vähintään 18 vuotta. Toivotamme lapset tervetulleiksi kaikissa ikäryhmissä.

Lemmikkieläimet Lemmikkieläimet

Lemmikit ovat sallittuja. Ei maksuja.

Puhutut kielet Puhutut kielet
 
Yhteydenottotavat The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10 Yhteydenottotavat
☎ puhelin
@ Sähköposti

Nähtävyydet ja sijainti The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10 paikkakunnalla Haputale

 
Usein Kysytyt Kysymykset
Mitkä ovat The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10n globaalin paikannusjärjestelmän (GPS) koordinaatit?

Haluatko löytää The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10? Älä etsi enää - meillä on tarkat koordinaatit sinulle! Nyt pääsy tähän paikkaan ei voinut olla helpompaa. - 6.77546,80.84955

Tarjoatteko ilmaisen Wi-Fi:n The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10ssa?

Me The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10illa ymmärrämme tarpeen pysyä yhteydessä majoittumisesi aikana. Siksi kaikki vieraat hyötyvät ilmaisesta internetyhteydestä, joka auttaa sinua pitämään yhteyttä ystäviin ja perheeseen kotona!

Tarjoaako The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10 ilmaisen pysäköinnin kaikille vierailleen?

Tämän majoituspaikan asiakkaat voivat nauttia ilmaisesta pysäköinnistä - mikä hieno bonus!

Milloin voin kirjautua sisään ja ulos The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10sta?

Innsjekking på The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10 starter på 13:00:00 og utsjekking er før 11:00:00 .

Kuinka voin ottaa yhteyttä The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10on?

Når du har gjort en reservasjon på The Lodge at Galapitiyaya Estate for 10, vil vi dele vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte dem direkte.