Ocena na podstawie 32 opinii
Obiekt The Lodge znajduje się w miejscowości Stadl an der Mur i zapewnia bezpłatne rowery, ogród oraz całodobową recepcję. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Mauterndorf Castle – 33 km. W okolicy domku panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, narciarstwa i jazdy na rowerze. Bezpłatny prywatny parking jest dostępny dla gości na miejscu.
W domku zapewniono kilka sypialni (4), kilka łazienek (2), pościel, ręczniki, jadalnię oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem. Goście mogą korzystać z telewizora z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych oraz tarasu z widokiem na góry. Pościel i ręczniki są dostępne za dodatkową opłatą.
Obiekt The Lodge oferuje saunę. Obiekt oferuje przechowalnię sprzętu narciarskiego.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Grosseck-Speiereck – 34 km, Katschberg – 43 km. Lotnisko Lotnisko Klagenfurt znajduje się 78 km od obiektu.
Hotele i noclegi w pobliżu Chalet Martina (25 m), PAAL 162 - Tolle Aussicht, 2 Terasssen, Großes Grundstück (38 m), Sjenharieja (54 m), Panorama-Chalet Alpenglöckchen (77 m), Alpenglöckchen Comfortable holiday residence (87 m), Alpenglöckchen Comfortable holiday residence (87 m), Alpenglöckchen Comfortable holiday residence (87 m), Almdorf Stadl by ALPS RESORTS (103 m), Wohlfuehl-Chalet-Alpengloeckchen (107 m), De Berghut (123 m),
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
This chalet comes with 4 bedrooms and features a sauna and a terrace.
Wybierając The Lodge, zapoznaj się z opiniami innych gości.
Ceny w hotelu The Lodge zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.
miejsce parkingowe, parking bezpłatny, parking na terenie obiektu, parking prywatny
sporty zimowe, wycieczki piesze, rowerowe wyprawy, przechowywanie sprzętu narciarskiego
dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi
dostarczanie produktów spożywczych
łaźnia parowa
recepcja czynna 24h, przechowalnia bagażu dla gości, Możliwość otrzymania faktury za pobyt
zielony ogród, przestronny taras
pokoje przeznaczone dla osób niepalących, system ogrzewania, absolutny zakaz palenia, wejście przy użyciu klucza
Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne.
Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking jest dostępny na miejscu. Prywatny parking jest dostępny.
od 14:00:00 do 19:00:00
od 10:00:00 do 10:30:00
Dzieci w wieku od 0 do 2 lat przebywają bezpłatnie, korzystając z łóżeczka. Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.
Zwierzęta nie są akceptowane.
Nie ma to jak dobre polowanie! Podążaj za współrzędnymi, aby znaleźć The Lodge odkryj, co na Ciebie czeka. - 47.072424,13.980726
Ciesz się darmowym internetem u nas! The Lodge oferuje bezpłatne Wi-Fi dla wszystkich naszych gości.
Goście naszego obiektuu będą mogli cieszyć się bezstresową podróżą dzięki bezpłatnemu parkingowi na miejscu.
Zameldowanie w obiekcie The Lodge rozpoczyna się o 14:00:00, a wymeldować się można do 10:30:00.
Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie The Lodge, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.
Austria — hotele — Klösterle Haus Egon, Wohnung in Distelberg mit Garten, Grill und Terrasse, Ferienwohnung Abenthung, Lovely 2BR Apt 15 min from City Centre In Vienna, Modern City Stay Vienna,
Więcej celów podróży — Hotele Pembroke, Hotele Mahabo, Hotele Nablus, Hotele Boxel, Hotele Sinamatila Camp,



