Podle 47 hodnocení
The Hayloft - New Dog friendly with garden and parking se nachází v destinaci Port Isaac. Vlakové nádraží Newquay se nachází 38 km daleko, Tintagel Castle 12 km a Restormel Castle 32 km. Pláž Port Gaverne Beach se nachází 2,9 km od tohoto ubytování. Využívat zde můžete bezplatné Wi-Fi a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště.
Eden Project se nachází 36 km od ubytování The Hayloft - New Dog friendly with garden and parking a Launceston Castle 37 km od ubytování. Letiště Newquay Cornwall leží 29 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Trecarian (61 m), Gwithian House (97 m), The Cottage St Kew (133 m), Elderflower Hut (1.46 km), Tresungers Cottage (1.77 km), Lower Hendra Cottage (1.81 km), The Barn-family getaway - Nr Port Isaac (1.88 km), Glamping Pods Nr Port Isaac (1.90 km), Swallow Cottage, Trewetha Farm (2.02 km), Stable Cottage (2.05 km),
When travelling with a dog, please note that an extra charge of 30£ per dog, per stay applies.
Please note that a maximum of 1 dog is allowed.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The unit has 1 bed.
Při výběru The Hayloft - New Dog friendly with garden and parking si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu The Hayloft - New Dog friendly with garden and parking začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km)
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Venkovní sezení
Všechny nekuřácké prostory
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 23:00:00
Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Chystáte se do The Hayloft - New Dog friendly with garden and parking? Dostaňte se tam okamžitě s těmito souřadnicemi! Najděte objekt rychlostí blesku a připravte se na nezapomenutelný zážitek. - 50.580935,-4.791711
The Hayloft - New Dog friendly with garden and parking dělá vše pro to, aby se hosté cítili vítáni - poskytuje bezplatný přístup k internetu!
Hledáte místo k zaparkování? Už nehledejte! Naše nemovitost nabízí bezplatné parkování pro všechny své hosty, takže Váš pobyt ještě příjemnější!
Check-in v The Hayloft - New Dog friendly with garden and parking začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na The Hayloft - New Dog friendly with garden and parking, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Velká Británie — The Bay Tree Hotel, The Old Barn, Newclose Farm, Skool House Retreat - 5 bedroom option, Argyll Apartment Loch Lomond, Gorgeous rural dog welcoming Milk Churn - Suffolk,
Více destinací — Hotely v Mount Hood, Hotely v Quartier de Lorient, Hotely v Campolongo, Hotely v Saint-Pierre, Hotely v Coratei,









