Podle 8 hodnocení
The Fort View By Shivalaya se nachází v destinaci Bíkáner v oblasti Rajasthan a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování poskytuje terasu a neplacené soukromé parkoviště. Bikaner Station se nachází 1,6 km odtud.
Tento apartmán s klimatizací má 2 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a trouby a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená vanou a fénem.
Shiv Bari Temple se nachází 1,3 km od ubytování The Fort View By Shivalaya a Junagarh Fort 500 metrů. Letiště Bikaner leží 16 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Fort Glance by Shivalaya (3 m), Homestay near Fort Palace in Heritage BIKANER (343 m), Partap Mahal (377 m), Vinayak guest house (406 m), HOTEL CITY PALACE (563 m), Little Haven Haveli - Homestay - Family Friendly (644 m), Karni Divine Haveli (719 m), Hotel Desert Winds (720 m), Hotel Jamna Vilas (752 m), Hotel Jaswant Bhawan (949 m),
Provozováno soukromým hostitelem
This apartment offers a fireplace. Featuring a private entrance, this air-conditioned apartment comprises 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a bath and a hairdryer. The well-equipped kitchen features a refrigerator, kitchenware, an oven and a microwave. The spacious apartment provides a washing machine, a minibar, a tea and coffee maker as well as a terrace with city views. The unit offers 3 beds.
Při výběru The Fort View By Shivalaya si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu The Fort View By Shivalaya začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Patio
Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 13:00:00 Do 18:00:00
Od 10:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
Pokud chcete najít objekt The Fort View By Shivalaya, stačí zadat tyto souřadnice a rychle se tam dostat! - 28.024387,73.318268
V The Fort View By Shivalaya se hosté mohou zdarma připojit ke světu - objevujte a zůstaňte během svého pobytu ve spojení!
Naše nemovitost poskytuje bezplatné parkování pro všechny hosty - nemusíte se starat o nalezení místa!
Check-in v The Fort View By Shivalaya začíná na 13:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na The Fort View By Shivalaya, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Indie — Jes Guest House, Mermaid Resorts & Banquets, SaffronStays Thalassea, Alibaug - picturesque sea-facing villa with colonial decor, GiriSadan Organic Farm Retreat & Botanical Forest, Vythiri Olive Garden,
Více destinací — Hotely v Santa Clara, Hotely v Madre Vieja, Hotely v Tripoli, Hotely v Cerro Verde, Hotely v Mtoni,



