Podle 143 hodnocení
The Cobblers se nachází v destinaci Inverness a nabízí ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Inverness vlakové nádraží se nachází 2,5 km daleko, University of the Highlands and Islands, Inverness 5,1 km a Castle Stuart Golf Links 15 km. Ubytování poskytuje zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Inverness Castle se nachází 1,8 km odtud.
Tento prázdninový dům má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou s kabelovými programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem do zahrady. Koupelna je vybavená sprchou, vanou a fénem.
Strathpeffer Spa Golf Club se nachází 34 km od ubytování The Cobblers a Muzeum a galerie umění Inverness 1,4 km. Letiště Inverness je od ubytování The Cobblers 16 km.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Cosy Laurel Nest Near Loch Ness (244 m), Park Guest House (303 m), Columba House (306 m), Heathcote B&B (327 m), Gladstone Cottage (348 m), Ness on the Lane (361 m), Ballifeary House (392 m), The Wee Lodge (394 m), Avalon (398 m), Corunna Cottage (417 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
The fireplace is a top feature of this holiday home. This spacious holiday home comes with 1 living room, 2 separate bedrooms and 2 bathrooms with a walk-in shower and a bath. The well-equipped kitchen has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The holiday home features a washing machine, a private entrance, soundproof walls, a flat-screen TV with cable channels, as well as garden views. The unit has 3 beds.
Při výběru The Cobblers si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu The Cobblers začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Tenisové kurty, Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Bowlingová dráha
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Parkování na ulici, Parkovací místa pro handicapované
Zahrada , Venkovní sezení
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. Parkování na ulici je k dispozici. Bezbariérové parkování je k dispozici.
Od 16:00:00 Do 23:00:00
Od 00:00:00 Do 10:30:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
Dostat se do The Cobblers je hračka! Vše, co potřebujete, jsou tyto souřadnice a než se nadějete, budete tam. - 57.471277,-4.241104
Užijte si internet zdarma s námi! The Cobblers nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny naše hosty.
Hosté tohoto ubytovacího zařízení mohou parkovat zdarma, což jim dává jednu menší věc, o kterou se mohou během svého pobytu starat!
Check-in v The Cobblers začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:30:00.
Jakmile provedete rezervaci na The Cobblers, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Velká Británie — Harbourside 2, Access Hoxton, Cotswold Stone Cottage, MP768 - Camber Sands Holiday Park - Huge Lodge - Small dog friendly - sleeps 8, Georgian Shared House No'64 - By Clifton Short Lets,
Více destinací — Hotely v Beade, Hotely v Mpita, Hotely v Sindal, Hotely v Macouria, Hotely v Ágios Nikólaos,








