Podle 18 hodnocení
Tamarindo 28, pool front, free WIFI se nachází v destinaci Corralejo a poskytuje soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Pláž Playa Las Clavellinas se nachází 1,8 km od tohoto apartmánu a Eco Museo de Alcogida 31 km.
Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, kuchyň s kompletním vybavením a terasu s výhledem na bazén. Koupelna je vybavená vanou a fénem.
Casa Museo Unamuno Fuerteventura se nachází 31 km od ubytování Tamarindo 28, pool front, free WIFI a Fuerteventura Golf Club 46 km. Letiště Fuerteventura leží 35 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Oasis Waves House (19 m), Casa Monroe op Oasis Tamarindo 1 (24 m), Oasis Tamarindo sport e relax (24 m), Casa Mimi Oasis Tamarindo (28 m), Home away from home (30 m), Oasis Tamarindo Poppins Pool e Terrace (31 m), Blu Gardenia (35 m), CASA BLU - 25B Oasis Tamarindo 1 (35 m), Fuerteventura Apartments Corralejo (37 m), Tamarindo SUNSET (42 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This apartment features a private pool. Boasting a private entrance, this apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath and a hairdryer. The apartment's kitchen is available for cooking and storing food. Featuring a terrace with pool views, this apartment also features a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 3 beds.
Při výběru Tamarindo 28, pool front,free WIFI si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Tamarindo 28, pool front,free WIFI začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Plavecký bazén, Koupací bazén
Patio
Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování.
Od 14:00:00
Od 10:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let platí 5.00 EUR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 100.00 EUR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte objekt Tamarindo 28, pool front,free WIFI, stačí zadat tyto souřadnice a dovedou vás přímo tam! - 28.721866,-13.868162
Je to skvělý den pro hosty Tamarindo 28, pool front,free WIFI! Užijte si internet zdarma během svého pobytu - bez omezení.
Nemusíte se starat o nalezení parkovacího místa během svého pobytu v tomto objektu - poskytují bezplatné parkování pro všechny své hosty!
Check-in v Tamarindo 28, pool front,free WIFI začíná na 14:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Tamarindo 28, pool front,free WIFI, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Son Pax Petit, Acogedor estudio con terraza soleada y vistas al mar 1037 - ES-258-33, Vistamar, Vera Apartment mit Garten, Elio,
Více destinací — Hotely v LʼAldosa, Hotely v Eldorado dos Carajás, Hotely v Tafi Atome, Hotely v Rukavac, Hotely v Länna,









