Filtry
Podívejte se na mapu
Přidat recenzi
Nabídky

Surfrider I, Oak Island

Rezervace, ubytování, recenze hostů, fotogalerie, ceny
  • 5711-1 W Beach Drive , 28465 Oak Island, USA USA - Zobrazit na mapě
Typ ubytování: Prázdninový dům
Ukázat ceny
Rychlý popis

Surfrider I se nachází v destinaci Oak Island a může se pochlubit výhledem na moře. Pláž Long Beach se nachází několik kroků odtud.

Tento prázdninový dům s ložnicemi poskytuje TV, pračku a kuchyň s troubou a mikrovlnnou troubou. K dispozici je také Wi-Fi zdarma.

Mezinárodní letiště Wilmington leží 59 km daleko.

Vybavení
Hledáte Prázdninový dům Surfrider I, které je 100% nekuřácké? Nehledejte nic jiného než naše zařízení! Nabízíme nekuřácké pokoje v našem objektu, takže můžete dýchat klidně a užít si svůj pobyt. Naše pokoje jsou čisté a pohodlné a naše zařízení je prvotřídní. Přijďte se na nás podívat - víme, že si naše nekuřácké pokoje zamilujete! Ti, kteří hledají klid a pohodu, mohou zůstat u nás - mají k dispozici bezplatné parkování pro hosty. Bohužel naše Prázdninový dům Surfrider I není schopno ubytovat milované společníky majitelů domácích zvířat. Omlouváme se za případné nepříjemnosti, které to může způsobit. Naše Prázdninový dům nabízí vynikající podmínky pro přípravu čerstvé a vydatné snídaně v naší plně vybavené kuchyni. Ať už chcete začít svůj den něčím chutným nebo připravit nějaké lahůdky, není lepší místo než tady! Připojte se k nám ještě dnes a zažijte s námi úžasné dobrodružství!

Nedaleké hotely a jiné ubytování Surfrider II (0 m), Surfrider III (0 m), Serenity Sands Beach Retreat (23 m), Beach Barracks by Oak Island Accommodations (24 m), Sea And Sound (46 m), Grace by the Sea (64 m), Bluewater Point (68 m), Shorebird by Oak Island Accommodations (72 m), The Sandcastle by Oak Island Accommodations (111 m), Marsh Madness by Oak Island Accommodations (119 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Důležité informace

Guests under the age of 25 can only check in with a parent or official guardian.Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.

Zobrazit volné temíny
Typy pokojů / apartmánů
Prázdninový důmPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Prázdninový dům
Služby
  • Wi-Fi, bezdrátový internet
Vybavení pokoje
  • Automatická pračka,
  • Žehlící vybavení,
  • Větrák
Média a technologie
  • Televize
Jídlo a pití
  • Grilovací zařízení,
  • Pec,
  • Čajovar a kávovar,
  • Kuchyně,
  • Mikrovlnka
Exteriér a výhled
  • Výhled na mořskou hladinu

The holiday home's kitchen, which has an oven and a microwave, is available for cooking and storing food. The holiday home offers a TV, a washing machine, a tea and coffee maker, a barbecue as well as sea views.

Hodnocení ubytování Surfrider I

Při výběru Surfrider I si přečtěte recenze ostatních hostů.

Přidat recenzi a hodnocení
Sdílejte své dojmy související s pobytem v tomto místě
Přidat recenzi

Ceny v hotelu Surfrider I

Ceny v hotelu Surfrider I začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.

Ukázat ceny

Vybavení – Surfrider I

Obecné Obecné

Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Wi-Fi v celém objektu

Aktivity Aktivity

Pobřeží

Služby Služby

Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi

Jídlo a pití Jídlo a pití

Grilování

Bazén a wellness Bazén a wellness

Pobřeží

Různé Různé

Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory

Internet Internet

Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.

Parkování Surfrider I Parkování

Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě.

Podmínky – Surfrider I

Příjezd Surfrider I Příjezd

Od 16:00:00

Odjezd Surfrider I Odjezd

Do 10:00:00

Děti a přistýlky Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata Zvířata

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
 
Kontaktní údaje Surfrider I Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha Surfrider I v Oak Island

 
Často kladené dotazy
Jaké jsou zeměpisné souřadnice (GPS) společnosti Surfrider I?

Díky souřadnicím Surfrider I rychle najdete svůj cíl - je to spolehlivý způsob, jak určit jeho přesnou polohu v žádném okamžiku! - 33.9137,-78.2148

Nabízíte bezplatné Wi-Fi v hotelu Surfrider I?

Surfrider I ví, jak zajistit, aby se jejich hosté cítili jako doma - s internetem zdarma nikdy nebudete příliš daleko od světa!

Pokud by host zůstal v Surfrider I, mohl by zaparkovat zdarma?

Cestující na silnicích se radují! Naše nemovitost poskytuje bezplatné parkování, takže můžete být klidní s vědomím, že vaše auto je bezpečně zaparkováno po celou dobu vašeho pobytu.

Kdy se mohou v ubytování ubytování Surfrider I ubytovat a kdy zase odhlásit?

Check-in v Surfrider I začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.

Jaké jsou nejlepší způsoby, jak kontaktovat Surfrider I?

Jakmile provedete rezervaci na Surfrider I, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.