Celkové hodnocení hotelu
Surf Dweller 203 se nachází u pláže v destinaci Fort Walton Beach. Pláž Fort Walton Beach se nachází 20 metrů odtud a Fort Walton Beach Park 3,6 km. Na místě budete mít k dispozici balkon a venkovní bazén.
Apartmán má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV se satelitními programy, kuchyň s kompletním vybavením a terasu s výhledem na moře. Tento apartmán s klimatizací nabízí také posezení, pračku a koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami.
Promenáda Destin Harbour se nachází 11 km od ubytování Surf Dweller 203 a Emerald Coast Convention Center 2,2 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Surf Dweller #306 (0 m), 507 Surf Dweller by Alicia Hollis Realtor Rentals - Open Mar 16 for 6 Nights (0 m), Surf Dweller 704 (0 m), Surf Dweller 207 (0 m), Surf Dweller 512 (0 m), Surf Dweller 208 (5 m), Surf Dweller 502 (5 m), Surf Dweller 603 - Swaying Palms (5 m), Surf Dweller 709 - Tidal Treasures (5 m),
Guests will receive a rental agreement, which must be signed and returned directly to the property prior to arrival. If the agreement is not received, the guest should contact the property management company at the number on the booking confirmation.
Please note that only registered guests are allowed at the property.
Guests shall abide by the property's policy. Quiet hours are from 22:00 to 8:00.Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Featuring 2 bedrooms and 2 bathrooms, this spacious apartment offers a living room and terrace where you can relax. Guests can make meals in the kitchen that is equipped with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The air-conditioned apartment provides a TV with cable channels, a washing machine, a tea and coffee maker, a seating area as well as sea views. The unit has 4 beds.
Při výběru Surf Dweller 203 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Surf Dweller 203 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Sportovní rybolov, Pobřeží
Bazén venkovní, Pobřeží, Bazén s panoramatickým výhledem, Plavecký bazén, Koupací bazén
Prádelní služba
Bezbariérový přístup , Výtahová zařízení , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Požární hlásiče, Hasicí zařízení
Lékárnička k dispozici
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení
Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Parking information is not available.
Od 16:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 25 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pomocí těchto souřadnic můžete rychle najít cestu k objektu Surf Dweller 203. Ať už jste místní nebo z města, dostanete se tam okamžitě! - 30.396812,-86.613255
Check-in v Surf Dweller 203 začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Surf Dweller 203, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
El Matador 147 - FREE ACTIVITIES!! Your stay includes $761.00 in complimentary activities. Fort Walton Beach, Sea Dunes 302 - Seaglass Suites Fort Walton Beach, Bluefish 5 Escape to OKA Island 2BR Oasis Fort Walton Beach, Cozy Bayfront Condo Fort Walton Beach, Cozy Fort Walton Beach Escape with Private Patio! Fort Walton Beach,
Hotely - USA — Vistas 115 - Modern Luxury amenities sleeps 4, Seagrove Villa 5B - Oceanside Villa in the Trees, Family 4BR w Private Pool near Disney Parks, Sunshine Room by harbor downtown beach I-95&Train, Blueground Downtown elevator nr parks LAX-1239,
Více destinací — Hotely v Koh Kong, Hotely v Baie Nettle, Hotely v Ulaanhudag, Hotely v Chililabombwe,


