Ocena na podstawie 27 opinii
Obiekt Studio położony jest w miejscowości Stanmore i oferuje bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stacja metra Edgware – 2,7 km, Stacja metra Kenton – 3,8 km, Stacja metra Preston Road – 4,9 km. Ogród i prywatny parking są dostępne na miejscu bez dodatkowych opłat. W okolicy w odległości 2,1 km znajduje się Stacja metra Stanmore.
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono łazienkę (1) z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Ręczniki i pościel są dostępne w apartamencie.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stacja metra Harrow-on-the-Hill – 5,9 km, Stadion Wembley – 7 km. Lotnisko Lotnisko Londyn Heathrow znajduje się 22 km od obiektu.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Boasting a private entrance, this apartment comes with 1 bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. The apartment features a wardrobe, an electric kettle, parquet floors as well as heating. The unit has 2 beds.
Wybierając Studio, zapoznaj się z opiniami innych gości.
Ceny w hotelu Studio zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.
miejsce parkingowe, parking bezpłatny, parking na terenie obiektu, parking prywatny
dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi
Możliwość otrzymania faktury za pobyt
zielony ogród
pokoje przeznaczone dla osób niepalących, system ogrzewania, absolutny zakaz palenia
alarm bezpieczeństwa, detektor dymu, kamery monitoringu w miejscach publicznych, system monitoringu na zewnątrz budynku
Obsługa stosuje się do zaleceń bezpieczeństwa wyznaczonych przez lokalne władze, W pomieszczeniach dla gości oraz kluczowych obszarach wspólnych dostępne są środki do dezynfekcji dłoni, Proces oceny stanu zdrowia gości, Zestawy pierwszej pomocy są dostępne, Możliwość kontaktu z medycznym zespołem wsparcia, Termometry dla gości dostarczone przez obiekt, Maski ochronne dla gości
Dostępne są transakcje bez użycia gotówki, Przestrzegane są zalecenia dotyczące zachowania odległości społecznej
Stosowane są środki chemiczne do czyszczenia, które skutecznie hamują rozwój koronawirusa, Materiały takie jak pościel, ręczniki czy inny tekstylia prane są zgodnie z zaleceniami władz miejscowych, Pokoje są poddawane dezynfekcji pomiędzy kolejnymi pobytami gości, Pokoje są zabezpieczane po sprzątaniu aż do momentu przyjazdu kolejnych gości, Goście mają możliwość zrezygnowania z usługi sprzątania swojego miejsca zakwaterowania w trakcie pobytu
Wszelkie naczynia i sztućce są poddawane procesowi dezynfekcji
Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne.
Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking jest dostępny na miejscu. Prywatny parking jest dostępny.
od 14:00:00 do 21:00:00
do 12:00:00
Dzieci od 5 lat płacą 10.00 GBP za noc, korzystając z dodatkowego łóżka. Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Zapraszamy dzieci od 5 lat.
Zwierzęta nie są akceptowane.
Potrzebujesz błyskawicznie znaleźć obiekt Studio? Wystarczy, że podłączysz te współrzędne do swojego GPS, a znajdziesz się tam błyskawicznie. - 51.605814,-0.301523
Studio idzie o krok dalej, zapewniając swoim gościom bezpłatny dostęp do Internetu - dzięki czemu możesz pozostać połączony podczas swojej podróży!
Podczas pobytu w obiekcie Studio, parkowanie nie będzie problemem - jest bezpłatne dla wszystkich gości! Ciesz się swoją wizytą, nie martwiąc się o koszty znalezienia miejsca.
Zameldowanie w obiekcie Studio rozpoczyna się o 14:00:00, a wymeldować się można do 12:00:00.
Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Studio, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.
Wielka Brytania — hotele — Cambridge Belfry Hotel & Spa, White City Apartment, Luxury 6 bed 6 En-suite - Free Parking Reading, 1 Bed in Abergavenny BN113, Debonair Lodge,
Więcej celów podróży — Hotele Bermudy, Hotele Kasane Airport, Hotele Lyne, Hotele Tikoe, Hotele Dżuba,









