Celkové hodnocení hotelu
Studio in Aloha Playa se nachází v destinaci Benalmádena a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a sezónním venkovním bazénem. Pláž Playa de Santa Ana se nachází 200 metrů daleko a Benalmadena přístav 2,8 km. Z ubytování se otevírá výhled na bazén. Plaza de Espana se nachází 6,7 km odtud a Museo Automovilístico de Málaga 20 km.
Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV, kuchyň s kompletním vybavením a terasu s výhledem na moře. Koupelna je vybavená sprchou, vanou a fénem.
Malaga nádraží se nachází 22 km od ubytování Studio in Aloha Playa a Katedrála Málaga 24 km od ubytování. Letiště Malaga leží 18 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Los patos residential benalmadena (5 m), Encantador apartamento en primera línea de playa (18 m), MSM Los Patos Tropicana (28 m), Apartamento Los Patos (35 m), ALOHA PLAYA (35 m), Beach Escape with Pool and Parking (40 m), Los patos I Apartamentos - Segunda línea de playa - PARKING GRATIS - PISCINA (41 m), Awesome Apartment In Benalmadena (41 m), Precioso apartamento con vistas al mar (42 m), HH Costa Beach (44 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The air-conditioned apartment features 1 bedroom and 1 bathroom with a bath and a shower. The well-fitted kitchen has a refrigerator, an oven and a microwave. Featuring a terrace with sea views, this apartment also offers a washing machine and a TV. The unit offers 1 bed.
Při výběru Studio in Aloha Playa si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Studio in Aloha Playa začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Wi-Fi v celém objektu
Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Bazén venkovní, Venkovní bazén (letní), Koupací bazén
Patio
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parking information is not available.
Od 15:00:00 Do 21:00:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 500.00 EUR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Přístup k Studio in Aloha Playa nebyl nikdy jednodušší. S těmito souřadnicemi můžete rychle a přesně určit jeho polohu! - 36.586263,-4.534374
Studio in Aloha Playa ví, jak udělat radost vašim hostům - přístup k internetu zdarma! Užijte si relaxaci na tomto úžasném místě s vědomím, že budete připojeni k internetu, kdykoli to bude potřeba.
Check-in v Studio in Aloha Playa začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Studio in Aloha Playa, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Cas Padri Xic, Apartamento Casa Mozárabe, Libelle, El refugio de Cervantes, Rustic RENCH,
Více destinací — Hotely v Tushemisht, Hotely v Cacor, Hotely v Zivandani, Hotely v North Side, Hotely v Hutts Gate,









