Podle 92 hodnocení
Studio, La terrasse d'Isa se nachází v destinaci Dole a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Vlakové nádraží Dole se nachází 1,5 km daleko, Micropolis 48 km a Tramvajová zastávka Quetigny Centre 48 km. Tento apartmán se nachází v budově z roku 1930, v jejímž okolí se můžete věnovat pěší turistice, rybaření, cyklistice a dalším aktivitám.
Tento apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou s kabelovými programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem do zahrady. Koupelna je vybavená sprchou a k dispozici je také bezplatné toaletní potřeby a fén.
Tramvajová zastávka Université se nachází 50 km od ubytování Studio, La terrasse d'Isa. Letiště Dole-Jura leží 9 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování L’appartement charmant (84 m), Le Côté Cour (183 m), Le Patio - 2 Chambres à coucher (220 m), Gite du Cours St Mauris Authentique et moderne (339 m), Le 39 Dole Appartement industriel au cœur de Dole (421 m), Hôtel de La Cloche (429 m), Nos studios au centre ville à Dole (431 m), Studio Northwich centre-ville (434 m), L'évasion (485 m), La Casa Del Papa - Maison spacieuse avec jardin (489 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Featuring a private entrance, this apartment also comprises 1 bedroom, a seating area and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Meals can be prepared in the kitchen, which comes with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Boasting a terrace with garden views, this apartment also provides soundproof walls and a flat-screen TV with streaming services. The unit offers 1 bed.
Při výběru Studio, La terrasse d'Isa si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Studio, La terrasse d'Isa začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Wi-Fi v celém objektu
Tenisové kurty, Sportovní rybolov, Kánoování, Turistika pěšky, Jízda na kole, Jezdecké aktivity, Vodní park, Procházky pěšky, Cyklistické výlety
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Skladování zavazadel
Patio , Venkovní sezení
Malý obchod v areálu
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Vstup pomocí klíče
Požární hlásiče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě.
Od 16:00:00
Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte objekt Studio, La terrasse d'Isa, stačí zadat tyto souřadnice a dovedou vás přímo tam! - 47.097367,5.501759
Studio, La terrasse d'Isa vám během vašeho pobytu nabízí bezplatné připojení k internetu - jak úžasné to je?
Pokud hledáte místo k pobytu, které má bezplatné parkování, podívejte se na nás! Všichni hosté si mohou vychutnat pohodlí bez obav o nalezení (nebo zaplacení) místa.
Check-in v Studio, La terrasse d'Isa začíná na 16:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Studio, La terrasse d'Isa, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — Appartement avec grande terrasse vue sur mer, La Vigne d'Aubière, Spa/Balnéo, Billard,Lit 2mx2m, Appartement centre Val d'Isère, balcon, 2 pièces cabine, proche pistes, WiFi, non-fumeur - FR-1-518-84, Appartement à 2 pas de la plage avec terrasse et parking - FR-1-387-186, Chalet Le Refuge Luxe Authenticité Serre Chevalier,
Více destinací — Hotely v Mbouma, Hotely v Vaihi, Hotely v Dob, Hotely v Ha’apai, Hotely v Kibweni,









