Ocena na podstawie 12 opinii
Obiekt Strandperle położony jest w miejscowości Wenningstedt w regionie Sylt i oferuje balkon oraz widok na ogród. Obiekt dysponuje restauracją i bezpłatnym parkingiem prywatnym. Goście mają do dyspozycji bezpłatne WiFi.
W apartamencie zapewniono sypialnię (1) oraz kuchnię z lodówką, zmywarką i ekspresem do kawy. Pościel i ręczniki są dostępne za dodatkową opłatą.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Wenningstedt – 600 m, Westerland Main Station – 5 km. Lotnisko Lotnisko Sylt znajduje się 4 km od obiektu.
Hotele i noclegi w pobliżu Feriendomizil App 1 (2 m), Feriendomizil App 5 (2 m), Feriendomizil App 7 (2 m), Feriendomizil App 2 (9 m), Feriendomizil App 8 (15 m), Feriendomizil App 3 (28 m), Klingler s Hues App 1 (47 m), Klingler s Hues App 3 (47 m), Klingler s Hues App 2 (47 m), Klingler s Hues App 4 (47 m),
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Pościel i ręczniki nie są wliczone w cenę pokoju. Goście mogą wypożyczyć je w cenie 25.0 EUR za osobę lub przywieźć własne.
In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a balcony with garden views, this apartment also features a coffee machine and a flat-screen TV. The unit has 1 bed.
Wybierając Strandperle, zapoznaj się z opiniami innych gości.
Ceny w hotelu Strandperle zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.
miejsce parkingowe, parking bezpłatny, parking na terenie obiektu, parking prywatny, Bezpłatne WiFi w całym budynku
boisko do tenisa, teren golfowy (w odległości 3 km), łowienie ryb, surfing, wycieczki piesze, jeździectwo, golf miejski
dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi
gastromonia
absolutny zakaz palenia
Zameldowanie/wymeldowanie bez kontaktu fizycznego
Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.
Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking jest dostępny na miejscu. Prywatny parking jest dostępny.
od 16:00:00 do 00:00:00
od 00:00:00 do 10:00:00
Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.
Zwierzęta nie są akceptowane.
Potrzebujesz szybko znaleźć obiekt Strandperle? Nie martw się - wpisz te współrzędne i będziesz na miejscu! - 54.93799,8.324113
Strandperle wie, że bycie podłączonym jest ważne, dlatego oferuje wszystkim swoim gościom bezpłatny dostęp do Internetu! Bądź na bieżąco bez obaw o opłaty za przesyłanie danych.
Zatrzymaj się w obiekcie Strandperle, a nie będziesz musiał się nawet martwić o parking - jest zapewniony za darmo! Niezrównana wygoda podczas kolejnego pobytu.
Zameldowanie w obiekcie Strandperle rozpoczyna się o 16:00:00, a wymeldować się można do 10:00:00.
Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Strandperle, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.
Niemcy — hotele — Alpenloge Design Hotel, _STR132a_ Haus Maren am Meer, Hausboot Schwimmendes Haus in Ribnitz-Damgarten, Tiny House 300 Meter vom Zentrum entfernt, Ferienwohnung Johanna,
Więcej celów podróży — Hotele Al Qulay‘ah, Hotele Alburquerque, Hotele Saint-André, Hotele Gjakove,









