Celkové hodnocení hotelu
Strandburg 21 se nachází v destinaci Grömitz. Pláž Strand Grömitz se nachází 600 metrů daleko, HANSA-PARK 21 km a Fehmarnsund 43 km. Toto ubytování u pláže nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.
Tento apartmán má balkon, 1 ložnici, obývací prostor a kuchyňský kout s dobrým vybavením včetně lednice a myčky nádobí.
Vlakové nádraží Plön se nachází 44 km od ubytování Strandburg 21 a Schiffergesellschaft je 47 km od ubytování. Letiště Lübeck leží 55 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Strandburg 4 (3 m), Strandburg Whg 22 (12 m), Haus Strandburg Segelboot (13 m), Strandburg Whg 19 (14 m), Strandburg Whg 5 (22 m), Ferienwohnungen im Haus Strandburg Grömitz (37 m), Haus Strandburg Wohnung 12 (37 m), Ferienwohnung für 4 Gäste in Grömitz (37 m), "Haus zum sonnigen Anker" (38 m), Strandmuschel, strandnah & zentral (39 m),
Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.
Guests can make meals in the kitchenette that has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and an oven. The apartment offers a coffee machine, a wardrobe, as well as a balcony and outdoor furniture. The unit has 2 beds.
Při výběru Strandburg 21 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Strandburg 21 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Pobřeží
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 18:00:00
Od 09:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Potřebujete rychle najít Strandburg 21? Naše souřadnice vás tam rychle dovedou. - 54.149382,10.963196
Pro ty, kteří hledají připojení k internetu bez potíží, Strandburg 21 vás pokryje! Všichni hosté mají přístup k bezplatné Wi-Fi - ideální pro zastavení jakýchkoli internetových chutí.
Užijte si bezplatné parkování při rezervaci pokoje.
Check-in v Strandburg 21 začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Strandburg 21, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Německo — Apartment Aagje 002, Haus Lerche, Home for You- Monteurwohnung Ferienwohnung 2, Cosy Old Studio at Schlosspark, Dreisessel-Chalets im bayerischen Wald - Chalet Hochstein - mit Whirlpool-Sauna-Kamin,
Více destinací — Hotely v Brunnadern, Hotely v Huazhou, Hotely v Morro, Hotely v Foli, Hotely v El Cambio,









