Celkové hodnocení hotelu
Spotsurfmaroc se nachází u moře v destinaci Taghazout. Pláž Taghazout se nachází 400 metrů daleko a Golf Tazegzout 5,1 km. Atlantica Parc Aquatique se nachází 8,4 km od ubytování. Agadir port je 20 km daleko a Agadir přístav 21 km. Tento hotel má terasu a výhled na moře. Na jídlo lze zajít do restaurace a na skleničku do baru.
Všechny pokoje v ubytování spotsurfmaroc mají vlastní koupelnu a klimatizaci a některé pokoje mají také balkon.
Personál recepce ubytování spotsurfmaroc vám může dát zasvěcené informace o okolí.
Amazighe Heritage Museum se nachází 24 km od ubytování spotsurfmaroc a Agadir Oufella Ruins je 25 km od ubytování. Letiště Agadir–Al Massira leží 40 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Happy Surf Hostel (12 m), Wave Apartments (13 m), Guapa Surf Morocco (13 m), SurfsHub Hostel Taghazout (13 m), Mira Guest House (17 m), Welle Surf Morocco (18 m), Cozy Surf House (19 m), Maverick Nomads Surf (19 m), Taghazout Surf Souls Apartment (20 m), Sunny Soul Taghazout (22 m),
The hot tub is a top feature of this twin/double room. The twin/double room features air conditioning, a carpeted floor, a terrace with sea views as well as a private bathroom boasting a bath. The unit has 1 bed.
This bed in dormitory features air conditioning and hot tub.
This bed in dormitory has air conditioning and hot tub.
Guests will have a special experience as the suite provides a hot tub. This air-conditioned suite consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath. The suite features a carpeted floor, a terrace and sea views. The unit offers 1 bed.
Při výběru spotsurfmaroc si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu spotsurfmaroc začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Parkování v areálu
Vodní park, Pobřeží
Jídelna, Nápojový bar
Pobřeží
Transfer z/na letiště, Doprava z letiště, Doprava na letiště
Recepce otevřená 24 hodin
Patio
Nekuřácké ubytování , Klimatizační zařízení
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Parkování je k dispozici na místě.
Od 12:00:00
Do 12:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Najděte cestu k objektu spotsurfmaroc v žádném okamžiku - stačí zadat tyto souřadnice do GPS a jste tam. - 30.545836,-9.707319
Check-in v spotsurfmaroc začíná na 12:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na spotsurfmaroc, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Maroko — Riad Atlas Berbère, SINIM HOUSE, Appartement luxueux haut Agdal, Le Petit Yucca, Modern Studio with Pool in Central Gueliz,
Více destinací — Hotely v Lidzava, Hotely v Harbour Island, Hotely v Celeste, Hotely v Ayeduasi, Hotely v Sīdī ‘Ulwān,









