Podle 9 hodnocení
Splash Mansion #500 se nachází v destinaci Gatlinburg a poskytuje ubytování se soukromým bazénem, balkonem a výhledem na hory. Tento dovolený dům poskytuje bezplatné soukromé parkování, 24hodinovou recepci a Wi-Fi zdarma.
Tento prázdninový dům s klimatizací má 5 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 6 koupelny. Koupelna je vybavená sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Splash Mansion #500 nabízí vířivku. Na místě je k dispozici venkovní bazén a v blízkém okolí ubytování Splash Mansion #500 se můžete věnovat lyžování.
Ripley's Aquarium of the Smokies se nachází 5,7 km od ubytování Splash Mansion #500 a Ober Gatlinburg 6,6 km od ubytování. Letiště McGhee Tyson leží 73 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Gatlinburg Eagle View 2 #820 (56 m), Mountain views, hot tub, and heart shaped jacuzzi in a cozy 2BR! (74 m), Birchwood Bliss Fireplace Grill Outdoor Lounge (87 m), Honey Bear Hideaway with Hot Tub and Mtn Views! (118 m), Honey Bear Hideaway by Avada Properties (119 m), A Garden Blessing (122 m), Awesome Views #701 (126 m), Family Friendly Great Views Game Room & Hot Tub (127 m), Foothills - Lrg Private Cabin - HotTub - Fireplace & Pit - Gburg 7min (139 m), Hillbilly Hilton Hot Tub, Game Room, MTN View (177 m),
Guests will receive a rental agreement which must be signed and returned to the property prior to arrival. If the agreement is not received, the guest should contact the property management company at the number on the booking confirmation.
Guests must be 21 years of age or older to check-in.Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Guests will have a special experience as this holiday home provides a private pool and a fireplace. Featuring a private entrance, this air-conditioned holiday home is comprised of 4 living rooms, 5 separate bedrooms and 6 bathrooms with a bath and a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchen. The holiday home also has a barbecue. The spacious holiday home offers a washing machine, a tea and coffee maker, a seating area, a flat-screen TV with cable channels, as well as mountain views. The unit offers 12 beds.
Při výběru Splash Mansion #500 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Splash Mansion #500 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Sjezdové lyžování, Jezdecké aktivity
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Vodní vířivka / jacuzzi, Krytý plavecký bazén, Bazén venkovní, Plavecký bazén, Koupací bazén
Recepce otevřená 24 hodin
Herní místnost
Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 23:30:00
Od 00:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 25 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít Splash Mansion #500? Vše, co potřebujete, jsou tyto souřadnice a budete tam v žádném okamžiku! - 35.744392,-83.4865
Splash Mansion #500 ví, že internet je nutností na dovolené, takže se o to postaral za vás - nabízí svým hostům bezplatné Wi-Fi připojení!
Pro ty, kteří hledají místo k pobytu a parkování svého auta, už nehledejte! Splash Mansion #500 nabízí parkování zdarma – to je o jednu starost méně, když se vydáte na další dobrodružství.
Check-in v Splash Mansion #500 začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Splash Mansion #500, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - USA — 5 Bedrooms 4 Bathrooms Storey Lake 2533 Rt, Fawn Run on Lake Cumberland, Downtown Wilmington Home ~ Pet Friendly, Glendale by Rove 5BR Family Home with Outdoor Space & Heated Pool, Fire Pit Arcade Games Deck Grill & Pool Access,
Více destinací — Hotely v Saint George, Hotely v Kasane Airport, Hotely v Guam, Hotely v Pokupsko, Hotely v Patvarc,









