Spacious Home in Dalmatia se nachází v destinaci Vabriga a nabízí soukromý bazén. Pláž Santa Marina se nachází jen 1,7 km daleko a Aquapark Istralandia 14 km. Tento prázdninový dům s výhledem do zahrady nabízí bazén, zahradu a bezplatné Wi-Fi.
Tento prázdninový dům s klimatizací má 3 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně myčky nádobí a trouby a 2 koupelny. Koupelna je vybavená sprchou.
Katedrála sv. Eufemie se nachází 49 km od ubytování Spacious Home in Dalmatia a The Euphrasian Basilica je 10 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Villa Sophia by HMZ Villas (40 m), Villa Sylvia by HMZ Villas (40 m), Villa Carlotta by HMZ Villas (40 m), Villa Melita by HMZ Villas (40 m), Villa Carolina (63 m), Villa Medea by HMZ Villas (63 m), Villa Pia by HMZ Villas (63 m), Villa Petra by HMZ Villas (63 m), Villa Vinomore Comfortable holiday residence (82 m), Villa Maslinova Grana (91 m),
Check your Belvilla booking confirmation for optional facilities. These may require an extra charge and should be ordered at least 2 weeks prior arrival.
Please note there are possible extra charges regarding Gas, Electricity, and Heating.
The rental amount is due before arrival and should be paid within the indicated time-frame.
A secure payment link will be sent if a payment is still due.
Remember to bring the Belvilla travel voucher on the day of arrival.Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.
This holiday home's special feature is the private pool. This spacious holiday home comprises 1 living room, 3 separate bedrooms and 2 bathrooms with a shower. Guests will find a dishwasher, an oven and a microwave in the kitchen. The holiday home also provides guests with a barbecue. This holiday home is air-conditioned and features a washing machine, a seating area and garden views. The unit offers 5 beds.
Při výběru Spacious Home in Dalmatia si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Spacious Home in Dalmatia začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Wi-Fi v celém objektu
Tenisové kurty, Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Bazén venkovní, Plavecký bazén, Koupací bazén
Parkovací místa pro handicapované
Zahrada
Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Dodržování pravidel fyzického odstupu v restauracích a jídelnách, Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Bezbariérové parkování je k dispozici.
Od 17:00:00 Do 20:00:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Přibližte se k Spacious Home in Dalmatia v žádném okamžiku s těmito souřadnicemi! - 45.290467,13.613889
Spacious Home in Dalmatia ví, jak zacházet se svými hosty dobře! Všichni hosté mají přístup k internetu zdarma - to je jen nabídka.
Váš pobyt v tomto ubytování je ještě lepší, protože poskytuje bezplatné parkování pro hosty!
Check-in v Spacious Home in Dalmatia začíná na 17:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Spacious Home in Dalmatia, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Chorvatsko — Secluded fisherman's cottage Cove Ripisce, Dugi otok - 394, MB Luxury Apartments, Villa Rajana for 14 persons with kids playground & pool heating in Central Istria, Apartments with parking space Babino Polje, Mljet - 22323, Wohnungen Rilovic Wohnung A3,
Více destinací — Hotely v Divejevo, Hotely v Bata, Hotely v Kip'iul, Hotely v Black Bay, Hotely v Koprivnik v Bohinju,









