Spacious Central apartment, 2 bedrooms, Old Town walk se nachází v centru města Riga a nabízí ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi. Park Vērmanes dārzs se nachází jen 300 metrů odtud a Lotyšská národní opera 700 metrů. Dům bratrstva Černohlavců se nachází 1,2 km od tohoto apartmánu a Riga Town Hall Square 1,2 km.
Tento apartmán má 1 ložnici, obývací prostor s TV s plochou obrazovkou a herní konzolí a kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice.
Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování Spacious Central apartment, 2 bedrooms, Old Town walk patří Chrám Kristova narození, Lotyšské národní muzeum umění a Bastejkalna Parks. Mezinárodní letiště Riga leží 11 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Fabulous Designer Studio in Riga (28 m), Riga Center - Quiet Studio - 5 min to Old Town & NFLX (33 m), Smart Home Center Studios - Near Riga Old Town (33 m), Compact studio apartment - 5 min from Bus Station (36 m), M4 Studio Apartments (37 m), For business or family stay I Heart of Riga I New (37 m), Charming and Cozy I Heart of Riga I New (37 m), Bearsleys Central One Bedroom Apartment (37 m), Brand New Modern Flat in Riga City Center (37 m), Travelers Heaven Riga Center (37 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
This apartment features a fireplace. The well-equipped kitchen has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The spacious apartment features a flat-screen TV, a washing machine, a minibar, a seating area as well as city views. The unit has 2 beds.
Při výběru Spacious Central apartment , 2 bedrooms, Old Town walk si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Spacious Central apartment , 2 bedrooms, Old Town walk začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Parkování v areálu, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Výtahová zařízení , Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parkování je k dispozici na místě.
Od 16:00:00
Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Pokud hledáte objekt Spacious Central apartment , 2 bedrooms, Old Town walk, stačí zadat tyto souřadnice a dovedou vás přímo tam! - 56.949113,24.121501
Je čas se připojit! Hosté hotelu Spacious Central apartment , 2 bedrooms, Old Town walk mohou využít bezplatný internet pro všechny své potřeby procházení webu.
Check-in v Spacious Central apartment , 2 bedrooms, Old Town walk začíná na 16:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Spacious Central apartment , 2 bedrooms, Old Town walk, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Lotyšsko — Skolas iela , Valmiera, The Famous Latvians, JJ apartment, Martina Cozy Blaumana Apartment, Cozy 2-Bedroom flat with Terrace & Parking by Alfa,
Více destinací — Hotely v Bantam Village, Hotely v Cobán, Hotely v Pilisborosjenő, Hotely v Nendeln,









