Score uit 178 beoordelingen
Skyline is gelegen in Ieper, op minder dan 1 km van De Menenpoort, 26 km van Metrostation St Philibert, en 30 km van Dierentuin van Lille. Er is uitzicht op de stad en gratis WiFi in de hele accommodatie.
Het appartement heeft 1 slaapkamer, een flatscreen-tv met satellietzenders, een uitgeruste keuken met een koelkast en een oven, een wasmachine, en 1 badkamer met een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Als je de omgeving wil ontdekken, dan kun je fietsen en het appartement kan fietsverhuur regelen.
Metrostation Phalempins ligt op 31 km van Skyline, en Metrostation Colbert ligt 31 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Oostende-Brugge ligt op 48 km van de accommodatie.
Hotels in de buurt Sandpiper (9 m), Cityloft (10 m), Moonlight Relax (15 m), Gîte de Lombard 2 (27 m), Studio Maro (57 m), Maro Appartments (58 m), Gîte de Lombard (69 m), Maison Remy (90 m), Huis 7 (101 m), Interbellum (114 m),
The apartment has 1 bedroom and 1 bathroom with a shower and free toiletries. Meals can be prepared in the well-fitted kitchen, which features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The apartment features a washing machine, a private entrance, soundproof walls, a flat-screen TV with cable channels, as well as city views. The unit has 1 bed.
Bij het kiezen van Skyline, lees de beoordelingen van andere gasten.
Prijzen bij Skyline beginnen vanaf:
Wilt u prijzen en de beste deals zien? Voeg uw data toe.
Parkeerplaats, Kosteloos parkeren, Beschikbare parkeermogelijkheden, Draadloos internet in de hele accommodatie
Jazda na rowerze
Toegang tot internet, Draadloos internet, Gratis draadloos internet
Factuur wordt verstrekt
Kamers zonder roken, Centrale verwarming
Gratis draadloos internet! Internetdiensten zijn beschikbaar. WiFi is beschikbaar. Gratis WiFi is beschikbaar. WiFi is in alle gebieden beschikbaar.
Kosteloze parkeerplaats! Gratis parkeren is beschikbaar. Parkeren is beschikbaar op locatie.
Vanaf 17:00:00 Tot 18:00:00 uur
Vanaf 06:00:00 Tot 10:00:00 uur
Gasten moeten minimaal 18 jaar oud zijn om in te checken. Wij verwelkomen kinderen van alle leeftijden.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
2025 - 12
De eigenaar van de faciliteit was erg vriendelijk en gastvrij. Het appartement was een tweekamerappartement met een aparte badkamer. Een degelijke fornuis met oven. Goede ligging, op korte looptijd van het centrum van Ieper, 's nachts was het rustig. Op loopafstand van monumenten en restaurants. Er is een winkel om de hoek die nuttig was. Best ongemakkelijke trappen.
Nuttig?
Beoordelingen op deze site zijn de persoonlijke meningen van klanten en leveranciers, en niet die van ehotelsreviews.com.
Dit zijn géén beoordelingen van medewerkers van Booking.com of van gasten die in het hotel hebben verbleven die niet via ehotelsreviews.com hebben gereserveerd.
Snel Skyline vinden? Maak je geen zorgen - we hebben advies voor je. Gebruik deze coördinaten en boem, je bent er! - 50.84753,2.885826
Skyline zorgt voor haar gasten door hen te voorzien van gratis toegang tot internet! U hoeft zich tijdens het reizen geen zorgen meer te maken over dure roamingkosten.
Onze faciliteit maakt het gemakkelijk om bij ons te komen logeren! Geniet van de gratis parkeergelegenheid, zodat u gewoon kunt ontspannen zonder u zorgen te maken over de kosten van uw verblijf.
Inchecken bij Skyline begint bij 17:00:00 en uitchecken is vóór 10:00:00.
Zodra u een reservering heeft gemaakt bij Skyline, zullen we de contactgegevens van uw gastheer delen, zodat u rechtstreeks contact met hen kunt opnemen.
Hotels in België — Au Moulin à Paroles, Sorghvliet, Apartment in Brussels, Degroux by Homenhancement SA, Riding School Farm Stay, Living History - Drie Koningen,
Meer bestemmingen — Hotels in Bangui, Hotels in Horbelev, Hotels in Čeluga, Hotels in Russenes, Hotels in Qārā,









