Podle 116 hodnocení
Skácelův dům se nachází ve Valticích a poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Zámek Valtice se nachází 1,2 km daleko a Zámek Lednice 8,2 km.
Všechny ubytovací jednotky mají vlastní koupelnu, sprchu, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a lednici. K dispozici je kuchyňský kout s kompletním vybavením a vlastní koupelna.
Pokud budete chtít poznat zdejší oblast, můžete se v okolí věnovat pěší turistice a cyklistice.
Kolonáda na Reistně se nachází 3,1 km od ubytování Skácelův dům a Minaret 10 km. Letiště Brno Tuřany leží 62 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Chata Odeta (20 m), Ubytování u Bilkovičů (69 m), Sommelierka (91 m), Rezidence Adalbert (243 m), Penzion Réva (262 m), Penzion Pumpion (265 m), Apartmán Na Sluneční Valtice (266 m), Penzion Siesta (295 m), Penzion Moravský sommeliér (400 m), Ubytování Valtík (407 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
Provozováno soukromým hostitelem
Studio s varnou deskou, nádobím a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy.
Hosté si mohou připravovat jídlo v plně vybaveném kuchyňském koutě s varnou deskou, lednicí a nádobím. Studio s klimatizací, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, terasou s výhledem do tiché ulice a vlastní koupelnou se sprchou. V ubytovací jednotce jsou 3 postele.
Studio s vlastní koupelnou, klimatizací, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a posezením s TV s plochou obrazovkou. Hosté si mohou vařit a skladovat potraviny v kuchyňském koutě s varnou deskou, lednicí a nádobím. Vybavení studia zahrnuje šatní skříň a TV. Výhled směřuje do tiché ulice. Hosté obdrží víno nebo šampaňské. V ubytovací jednotce jsou 2 postele.
The studio features a private bathroom, air conditioning, a tea and coffee maker, as well as a seating area with a flat-screen TV. Meals can be prepared in the kitchenette, which is equipped with a stovetop, a refrigerator and kitchenware. This studio has a wardrobe, TV, a quiet street view, as well as wine/champagne for guests. The unit offers 3 beds and 1 futon.
Při výběru Skácelův dům si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Skácelův dům začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu
Turistika pěšky, Jízda na kole, Vodní park, Cyklistické výlety
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Parkování na ulici
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vstup pomocí klíče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 15:00:00 Do 18:00:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
S těmito souřadnicemi můžete okamžitě ukázat na objekt Skácelův dům! - 48.74215,16.769042
Pro ty, kteří hledají připojení k internetu bez potíží, Skácelův dům vás pokryje! Všichni hosté mají přístup k bezplatné Wi-Fi - ideální pro zastavení jakýchkoli internetových chutí.
Cestující na silnicích se radují! Naše nemovitost poskytuje bezplatné parkování, takže můžete být klidní s vědomím, že vaše auto je bezpečně zaparkováno po celou dobu vašeho pobytu.
Check-in v Skácelův dům začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Skácelův dům, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Česká republika — Riverside Ruterra Apartment, Penzion Pod Devítkou, Stevan Apartment, Penzion, Apartmans MWM Brno,
Více destinací — Hotely v Julianadorp, Hotely v Brunkum, Hotely v Hongkong, Hotely v Tiszaug, Hotely v Simpson Bay,






