Podle 6 hodnocení
Schulstrasse 10a App_ poskytuje ubytování v destinaci Zingst. Pláž Zingst se nachází 900 metrů odtud, Vlakové nádraží Stralsund Hbf 42 km a Kostel Marienkirche ve Stralsundu 43 km. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.
Tento apartmán má 1 ložnici, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu s sprchou. Tento apartmán nabízí také TV a koupelnu s fénem.
Theater Vorpommern se nachází 43 km od ubytování Schulstrasse 10a App_ a Přístav Stralsund 44 km od ubytování. Letiště Rostock-Laage leží 92 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Ferienhaus Zingstrose (6 m), Schulstrasse 10a Fewo (17 m), Zingstrose Comfortable holiday residence (24 m), Ferienwohnung Sobek (30 m), Karimea (30 m), Ferienwohnung Rosengarten (55 m), Hirschberger, Christian, FW 1 (59 m), Hirschberger, Christian, FW 2 (60 m), Strandwild (65 m), Lee (79 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This apartment consists of 1 bedroom, a kitchen and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. The well-equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment is equipped with a TV, a coffee machine, a wardrobe, as well as heating. The unit offers 1 bed.
Při výběru Schulstrasse 10a App_ si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Schulstrasse 10a App_ začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Požární hlásiče
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 17:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 100.00 EUR. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Rychle vyhledejte objekt Schulstrasse 10a App_ pomocí těchto souřadnic! Díky nim budete moci rychle najít cestu přímo tam. - 54.433978,12.683716
Hosté této nemovitosti mohou využít bezplatné parkování - jaký skvělý bonus!
Check-in v Schulstrasse 10a App_ začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Schulstrasse 10a App_, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Německo — Solveigs Ferienwohnung, Hoger Ferienwohung, Haus Deichblick, Resort 2 Ocean Cottage A 108, Dünengrund Im Dünengrund "Dünenrose", Due05,
Více destinací — Hotely v Huellahue, Hotely v Grapeview, Hotely v Bangui, Hotely v Paipa, Hotely v Bŭston,








