Celkové hodnocení hotelu
Samarpan se nachází v destinaci Nainital v regionu Uttarakhand. Jen 31 km odtud je Jezero Bhimtal. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.
Všechny pokoje v ubytování Samarpan jsou vybavené varnou konvicí. Pokoje zahrnují vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami. Některé pokoje mají terasu a jiné zahrnují také výhled na hory. Pokoje jsou vybavené lednicí.
Letiště Pantnagar leží 73 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování samarpan meditative stay (22 m), Nature Roar Forest Resort ,Nainital (811 m), Stoneshed Resort And Hotel (915 m), Nainital Camp Wildland & Farmstay (1.16 km), The Dynasty Resort (1.20 km), StayVista at Sunset Springs with Heated Swimming Pool (1.58 km), PINE CROFT AROMA luxury villas and Resort (2.11 km), The Fall Stays (2.26 km), Hotel Relax Max Sariyatal Nainital (2.26 km), Silver fern by the Hillside (2.32 km),
Provozováno soukromým hostitelem
Providing free toiletries, this double room includes a private bathroom with a bath, a shower and a bidet. The double room features an electric kettle, a terrace and mountain views. The unit offers 1 bed.
Při výběru Samarpan si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Samarpan začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Všechny nekuřácké prostory
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 11:00:00 Do 23:00:00
Od 04:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
Hledáte Samarpan? Označte jeho polohu v GPS pomocí těchto souřadnic a budete tam rychleji než blesk. - 29.367815,79.41103
V Samarpan můžete být v klidu s vědomím, že parkování je o jednu věc, o kterou se nemusíte starat - je to zcela zdarma pro lidi, kteří u nás pobývají!
Check-in v Samarpan začíná na 11:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Samarpan, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Indie — Hotel O GMR Boarding And Lodging, Malli guest house, VS Homestay, Hotel O Sacred Tree, Rudraksha Inn,
Více destinací — Hotely v Selatrað, Hotely v Yona, Hotely v Miragoâne, Hotely v Luttenberg,


