Fantastisk
9,8 /10

Totalvurdering

Søkefiltre
Sjekk beliggenhet
Legg til en vurdering
Tilbud
Type overnattingssted

Salters, Kennerleigh

★★★★
Booking, overnattingssteder, gjesteanmeldelser, fotogalleri, priser
  • EX17 4QB Kennerleigh, Storbritannia Storbritannia - Vis på kart
9,8 /10
Fantastisk
Type overnattingssted: Feriehus
Vis priser
Kort beskrivelse

Salters er et 4-stjerners overnattingssted som ligger i Kennerleigh i Devon, og har gratis WiFi. Overnattingsstedet ligger 32 kilometer fra Sandy Park Rugby Stadium og har en hage og gratis privat parkering.

Salters har 2 soverom, 1 bad med dusj, sittehjørne og kjøkken med kjøleskap.

Hvis du vil se deg om, finnes det gode muligheter for sykkelturer i nærområdet.

Tiverton Castle ligger 24 kilometer fra overnattingsstedet, mens Castle Drogo er 36 kilometer unna. Exeter internasjonale lufthavn ligger 33 kilometer unna overnattingsstedet.

Fasiliteter
Vi er helt røykfrie, noe som skaper trygge og komfortable forhold for gjestene. Våre kjæledyr er vår familie. Derfor ønsker vi at de skal ha best mulig overnatting. Derfor tilbyr vi deg en rekke forskjellige rom og møbler. Alt du trenger å gjøre er å bestemme hva som passer best for din stil! På anlegget forstår vi hvor viktig kjæledyret ditt er for deg og hvor vanskelig det kan være når du må reise uten ham. Vi ønsker dem velkommen til innkvarteringmen, men dessverre er kjæledyr ikke tillatt her av helse- og sikkerhetsmessige årsaker. Dette gjelder alle typer dyr, som katter, hunder og fugler. Selv om kjæledyret ditt er snill, kan vi ikke gjøre et unntak. Vi beklager på det sterkeste eventuelle ulemper denne policyen kan forårsake, ettersom vi vet at det må være vanskelig for deg å bli skilt fra din kjære følgesvenn! Imidlertid er det mange fantastiske dyrepassere i vårt område som vil behandle kjæledyret ditt som et av sine egne mens du er borte, noe som gir deg trygghet og lar ham nyte et koselig opphold borte fra hjemmet. Så mye som vi ville elske for alle våre gjester å ta med sine lodne venner, er innkvarteringmen dessverre ikke kjæledyrvennlig for øyeblikket. Vi setter pris på din forståelse av dette problemet, og håper at du vil fortsette å vurdere oss som det perfekte stedet for din neste ferie! Våre gjester bor i luksus med eget bad, som gir dem maksimal privatliv og komfort under oppholdet. Vi inviterer deg til å bo i vår Feriehus Salters og oppleve hva vi har å tilby!
English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Suomi Svenska Dansk Čeština Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Viktig informasjon

One well behaved dog welcomeMerk at totalprisen for bookingen skal betales før ankomst. kommer til å sende en bekreftelse som inneholder de nødvendige betalingsopplysningene. Etter at totalprisen er betalt, får du tilsendt en e-post med informasjon om overnattingsstedet, inkludert adresse og sted hvor nøklene kan hentes.
Du må kunne vise frem legitimasjon og betalingskort når du sjekker inn. Har du spesielle ønsker, imøtekommes disse så langt det er mulig ved innsjekking. Merk at ikke alle ønsker nødvendigvis kan innfris, og at de kan koste ekstra.
Dette overnattingsstedet tar ikke imot utdrikningslag eller lignende grupper og tilstelninger.

Se ledige datoer
Rom / Leilighetstyper
FerieboligRom beskrivelse
Alternativer
Romfotografier Feriebolig
Tjenester
  • WiFi -> Trådløst internett
Romfasiliteter
  • Oppvarming,
  • Avfallsbeholdere,
  • Tørketrommel,
  • Vaskemaskin enhet,
  • Sofa,
  • Garderobeskap,
  • Lounge område
Bad
  • Badekar eller dusj -> Badekar eller dusjkabinett,
  • Eget bad -> Privat bad,
  • Toalett -> WC,
  • Toalettpapir rull,
  • Dusj -> Dusjkabinett
Teknisk utstyr
  • DVD-avspiller
Mat og drikke
  • Vinglass -> Vinglass sett,
  • Kokeplater,
  • Kjøleskap,
  • Spisestue,
  • Kjøkken,
  • Oppvaskmaskin,
  • Mikrobølgeovn
Tjenester og ekstratilbud
  • Sengtøy
Fremkommelighet
  • Dusjnisje - Dusjområde
Egenskaper ved boenheten
  • Frittliggende bolig - Separat bolig
Sikkerhet
  • Brannslukkingsapparat - Brannslokker,
  • Kullosalarm - Karbonmonoksidalarm,
  • Røykvarsler - Røykdetektor

This holiday home features 2 bedrooms, a seating area with a sofa and 1 bathroom with a walk-in shower. The well-equipped kitchen has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and a microwave. The holiday home has a washing machine, a dining area, a wardrobe as well as tumble dryer. The unit has 3 beds.

Anmeldelser av Salters

Når du velger Salters, bør du lese vurderinger fra andre gjester.

Legg til anmeldelse og vurdering
Del dine inntrykk relatert til oppholdet ditt på dette stedet
Legg til en vurdering

Priser på Salters

Prisene på Salters starter fra:
Lyst til å se priser og tilbud? Bare legg til datoene dine.

Vis priser

Fasiliteter på Salters

Generelt Generelt

Parkering, Dyr er tillatt, Gratis parkering, Parkering på stedet, Egen parkeringsplass, Trådløst internett i alle områder

Aktiviteter Aktiviteter

Sykkelmuligheter

Tjenester Tjenester

Tilgang til internett, Trådløst internett, Kostnadsfritt Wi-Fi

Fellesområder Fellesområder

Hageområde

Annet Annet

Røykfri sone i hele overnattingsstedet

Internett Internett

Kostnadsfri trådløst internett! Internettjenester er tilgjengelige. WiFi er tilgjengelig. Gratis WiFi er tilgjengelig. WiFi er tilgjengelig i alle områder.

Parkeringsplass Salters Parkeringsplass

Gratis parkeringsplass! Gratis parkering er tilgjengelig. Parkering er tilgjengelig på stedet. Privat parkering er tilgjengelig.

Regler hos Salters

Innsjekking Salters Innsjekking

Fra 15:00:00

Utsjekking Salters Utsjekking

Til 10:00:00

Barn og ekstra senger Barn og ekstra senger

Gjester må være minst 18 år for å sjekke inn. Vi ønsker barn velkommen fra 18 år.

Kjæledyr Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Språk Språk
 
Kontaktmuligheter Salters Kontaktmuligheter
☎ telefon
@ E-post

Attraksjoner og beliggenhet av Salters i Kennerleigh

 
Ofte stilte spørsmål
Hva er de geografiske koordinatene til Salters?

Leter du etter Salters? Vi har deg med punktnøyaktighet - bare gå til disse koordinatene og finn det på kort tid! - 50.86373,-3.704407

Har Salters gratis WiFi?

Gjester på Salters trenger ikke å bekymre deg for å lete etter WiFi - eiendommen tilbyr gratis internettilgang! Perfekt for strømming, nedlasting og nettsurfing.

Er det gratis parkering på Salters?

Salters gjør oppholdet ditt enda mer innbydende - gratis parkering for alle sine gjester! Nyt bekvemmeligheten og besparelsene ved et problemfritt besøk.

Når er inn- og utsjekking hos Salters Property?

Innsjekking på Salters starter på 15:00:00 og utsjekking er før 10:00:00.

Hvordan kontakter jeg Salters?

Når du har gjort en reservasjon på Salters, vil vi dele vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte dem direkte.