Podle 67 hodnocení
Rooftops nabízí ubytování v destinaci Louth. Lincoln University se nachází 46 km odtud, Tower Gardens 38 km a Skegness Pier 38 km. Toto ubytování poskytuje Wi-Fi zdarma a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště. Skegness Butlins se nachází 38 km odtud.
Tento apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, kuchyň s kompletním vybavením včetně jídelní části a lednice a obývací prostor s TV s plochou obrazovkou. Koupelna je vybavená sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Lincoln Medieval Bishops' Palace se nachází 42 km od ubytování Rooftops. Letiště Humberside leží 39 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Misdale House (62 m), Magdalene House (87 m), The Kings Head (95 m), The Masons Arms Hotel (140 m), The Little House Louth (201 m), Middle Cottage (322 m), Auctioneers Cottage (326 m), The Pack Horse (332 m), Cooper's Cottage (372 m), Boars Head (378 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Boasting a private entrance, this apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment features a tea and coffee maker, a seating area, a dining area, a wardrobe and a flat-screen TV with streaming services. The unit has 1 bed.
Při výběru Rooftops si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Rooftops začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km)
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Všechny nekuřácké prostory
Lékárnička k dispozici
Dodržování pravidel fyzického odstupu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 22:00:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 100.00 GBP.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte Rooftops, stačí zamířit na tyto souřadnice a dorazit do cíle v žádném okamžiku! - 53.365769,-0.007564
Rooftops ví, že internet je nutností na dovolené, takže se o to postaral za vás - nabízí svým hostům bezplatné Wi-Fi připojení!
Hosté této nemovitosti mohou využít bezplatné parkování - jaký skvělý bonus!
Check-in v Rooftops začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Rooftops, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Velká Británie — Pebble Apartment, The Elms Static Caravan, Cosy 2 Bed House - Sleeps 3 Parking & Garden, The Cosy House with Free Parking, Garden and Smart TV with Netflix by Yoko Property - Perfect for Contractors, Groups & Relocation, Crawford House,
Více destinací — Hotely v Namibe, Hotely v Jericho, Hotely v Grafton, Hotely v Vasilia, Hotely v Winchendon,









