Rob Roy is gelegen op 17 minuten lopen van Maggona Beach en 42 km van Mount Lavinia Bus Stand, en biedt kamers met airconditioning en een eigen badkamer in Beruwala.
Alle kamers bij het pension hebben een kledingkast, beddengoed en een terras met uitzicht op de tuin. De kamers zijn voorzien van een eigen badkamer met douche, gratis verzorgingsproducten en een haardroger. Alle units zijn voorzien van een koelkast.
Je kunt bij Rob Roy genieten van een à la carte-ontbijt.
Vliegveld Luchthaven Koggala ligt op 84 km afstand.
Hotels in de buurt Prasad Villa (1.79 km), Sujee Villa White House (2.09 km), Sujee Villa CeylonHub (2.10 km), Sujee Villa CeylonHub (2.10 km), Sujee Villa White House (2.10 km), Shehan villa (2.10 km), Shehan Villa (2.10 km), Shehan Villa (2.10 km), Shehan Villa (2.10 km), Sujee Villa CeylonHub (2.11 km),
Beheerd door een particuliere host
Deze tweepersoonskamer is voorzien van airconditioning, thee- en koffiefaciliteiten, een terras met uitzicht op de tuin en een eigen badkamer met een douche. De unit beschikt over 1 bed.
Deze tweepersoonskamer biedt airconditioning, een thee- en koffiezetapparaat, een terras met uitzicht op de tuin en een eigen badkamer met een douche. In de unit staat 1 bed.
Bij het kiezen van Rob Roy, lees de beoordelingen van andere gasten.
Prijzen bij Rob Roy beginnen vanaf:
Wilt u prijzen en de beste deals zien? Voeg uw data toe.
Parkeerplaats, Toegestane huisdieren, Kosteloos parkeren, Beschikbare parkeermogelijkheden, Privé parkeerplaats
Gehele accommodatie rookvrij
Internetinformatie is niet beschikbaar.
Kosteloze parkeerplaats! Gratis parkeren is beschikbaar. Parkeren is beschikbaar op locatie. Privéparkeren is beschikbaar.
Vanaf 13:00:00 Tot 20:00:00 uur
Vanaf 11:00:00 Tot 11:00:00 uur
Gasten moeten minimaal 18 jaar oud zijn om in te checken. Wij verwelkomen kinderen van alle leeftijden.
Huisdieren zijn toegestaan. Geen kosten van toepassing.
Als u op zoek bent naar Rob Roy, kunnen hun coördinaten u er in een mum van tijd brengen! - 6.489029,79.984982
Rob Roy maakt uw verblijf nog uitnodigender - gratis parkeren voor al haar gasten! Geniet van het gemak en de besparingen van een zorgeloos bezoek.
Inchecken bij Rob Roy begint bij 13:00:00 en uitchecken is vóór 11:00:00.
Zodra u een reservering heeft gemaakt bij Rob Roy, zullen we de contactgegevens van uw gastheer delen, zodat u rechtstreeks contact met hen kunt opnemen.
Hotels in Sri Lanka — Janus Paradise Rest, Yara Galle Fort, Agasthi Airport Close, MACA Canterbury Apartment, Ananda Rest-Ella,
Meer bestemmingen — Hotels in Sobreira, Hotels in Māhmuam, Hotels in Crooked Tree, Hotels in Jānjgīr, Hotels in Midoun,
