Podle 42 hodnocení
Riviera del Sol, Casa Lola, Mijas Costa se nachází v Malaze a nabízí soukromý bazén. La Cala Golf se nachází jen 13 km daleko a Plaza de Espana 22 km. Ubytování nabízí venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Pláž Playa de Calahonda - Riviera se nachází 1,2 km odtud.
Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, kuchyň s kompletním vybavením a terasu s výhledem do zahrady. Tento apartmán s klimatizací poskytuje také posezení, pračku a koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami.
Benalmadena přístav se nachází 29 km od ubytování Riviera del Sol, Casa Lola, Mijas Costa a Museo Automovilístico de Málaga 40 km od ubytování. Letiště Malaga leží 39 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Casa Pinomar (52 m), Sea view apartment (59 m), Orión II By Holiday Homes Málaga (85 m), Orion By Holiday Homes Málaga (90 m), Beach and sea view in Riviera del Sol (157 m), Cozy and inexpensive apartments nearly sea,tennis,bars and other (173 m), Olivos Golf Penthouse Riviera del Sol Mijas Costa (173 m), Luksusowy Apartament z basenem i jacuzzi (174 m), Ocean View by Holidays2rent (184 m), Bellosol-Mijas Costa (189 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
This apartment features a private pool. Boasting 2 bedrooms, this spacious apartment has 1 bathroom with a shower, a seating area and terrace where you can relax. In the well-equipped kitchen, guests will find a refrigerator, a dishwasher, kitchenware and a microwave. The air-conditioned apartment features a flat-screen TV, a washing machine, a tea and coffee maker, a wardrobe as well as garden views. The unit offers 3 beds.
Při výběru Riviera del Sol , Casa Lola, Mijas Costa si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Riviera del Sol , Casa Lola, Mijas Costa začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Vodní park, Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Bazén venkovní, Venkovní bazén (celoročně), Bazén se slanou vodou, Relaxační koupel, Mělký bazén, Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Slunečníky nebo parasoly, Dětský plavecký bazén, Plavecký bazén, Koupací bazén
Patio , Slunná terasa
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vstup pomocí klíče
Bezpečnostní signalizace
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Lékárnička k dispozici
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby
Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00
Do 11:30:00
Děti ve věku od 0 do 2 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte Riviera del Sol , Casa Lola, Mijas Costa, máme pro vás všechny souřadnice, které vám pomohou rychle najít! - 36.494424,-4.709911
Riviera del Sol , Casa Lola, Mijas Costa ví, jak důležité je zůstat v kontaktu, a proto poskytuje všem svým hostům bezplatný přístup k internetu - bez jakýchkoli omezení!
Ano, Riviera del Sol , Casa Lola, Mijas Costa nabízí hostům bezplatné parkování.
Check-in v Riviera del Sol , Casa Lola, Mijas Costa začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:30:00.
Jakmile provedete rezervaci na Riviera del Sol , Casa Lola, Mijas Costa, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.









