Podle 505 hodnocení
Rio Forest se nachází 500 metrů od čtvrti Lapa a nabízí bazén na terase s panoramatickým výhledem na Rio de Janeiro. Nabízí také společnou kuchyň, každodenní snídani a bezplatné Wi-Fi.
Všechny klimatizované pokoje mají dřevěné podlahy. Společné pokoje mají vlastní nebo sdílenou koupelnu mimo pokoj.
Rio Forest Hostel se nachází 500 metrů od náměstí Largo dos Guimarães a 7,6 km od kopce Sugar Loaf. Stadion Maracanã je vzdálený 6,7 km. Personál vám může za poplatek zajistit prohlídky města a kyvadlovou dopravu.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Apartamento aconchegante em Santa Teresa (135 m), Casa Geranio (142 m), Rio de janeiro de A a Lapa (149 m), RIO DE JANEIRO DE A a LAPA (149 m), Lapa - Quarto privativo com banheiro - 1 pessoa (158 m), Lapa Casa (161 m), 4 minutos do Arcos da Lapa - SR1502 (161 m), Residencial Santa Teresa (174 m), Home in santa Teresa (177 m), Lapa Dos Arcos (200 m),
Kindly note that this hostel is accessible by stairs only, therefore it may not be suitable for guests with mobility impairment.
All requests for late arrival are subject to confirmation by the property.
Please note that towels are not provided for (dorms only). Guests can bring their own or rent them at the property for the following extra charges: Towel: R$15 per person.
Early check in: subject to availability and additional fee.
It is not allowed to bring alcoholic beverages from outside, but we have here at the reception and also in our rooftop bar.
As we are a hostel, our accommodation is informal.Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V ceně pokoje není zahrnuto ložní prádlo a osušky. Hosté si ho mohou půjčit na místě za poplatek 20.0 BRL na osobu nebo si přinést vlastní.
This air-conditioned dormitory features an internal shared bathroom and a locker.
This air-conditioned dormitory features an external shared bathroom and a locker.
This air-conditioned dormitory features an internal shared bathroom and a locker.
This air-conditioned room features a queen size bed and private bathroom with a shower. It also boasts a city view and a balcony with a hammock.
This double room features air conditioning and private bathroom.
The spacious triple room features air conditioning, a wardrobe, a balcony with sea views as well as a private bathroom boasting a shower.
This bed in dormitory has air conditioning.
Tato postel se nachází ve společném pokoji s klimatizací.
The air-conditioned apartment has 1 bedroom, 1 bathroom with a shower and a kitchenette. The apartment's kitchenette, which features kitchenware and a microwave, is available for cooking and storing food. Boasting a balcony with garden views, this apartment also features a minibar and a TV. The unit has 1 bed.
Při výběru Rio Forest Hostel si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Rio Forest Hostel začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Prohlídky barů, Happy hour
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Služba v pokoji, Nápojový bar, Grilování, Bar s občerstvením
Bazén venkovní, Venkovní bazén (celoročně), Bazénový bar, Místnost pro odpočinek, Plavecký bazén, Koupací bazén
Transfer z/na letiště, Kyvadlová doprava za příplatek, Transfer z letiště za poplatek, Kyvadlový autobus
Recepce otevřená 24 hodin, Měnárna, Informace pro turisty, Concierge služby, Vydání faktury
Zahrada , Slunná terasa , Společná kuchyňská zóna , Venkovní sezení
Stolní hry a puzzle
Denní pokojová služba
Fax a kopírování
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Klimatizační zařízení , Vyhrazený prostor pro kuřáky
Kamerový systém v společných prostorách, Venkovní bezpečnostní kamery, Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů, Lékárnička k dispozici, K dispozici teploměry pro hosty, K dispozici roušky pro hosty
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Dodržování pravidel fyzického odstupu v restauracích a jídelnách, Možnost donášky jídla do ubytovacího zařízení, Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní, Pečlivě zabalené pokrmy při donášce
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Parking information is not available.
Od 14:00:00 Do 00:00:00
Od 10:00:00 Do 12:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Naše nemovitost v Rio Forest Hostel lze snadno najít po zadání několika souřadnic - stačí pár kliknutí a jste tam! - -22.916304,-43.183056
Hosté hotelu Rio Forest Hostel se nemusí starat o hledání Wi-Fi - hotel nabízí bezplatné připojení k internetu! Ideální pro streamování, stahování a procházení webu.
Check-in v Rio Forest Hostel začíná na 14:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Rio Forest Hostel, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Brazílie — Residenz100, Copa Aprazível, Fazenda Santa Amalia Nova União, PZD - Apartamentos Modernos perto da UFSC, Luxuoso Flat em Moema - Próx Congonhas e Ibirapuera - Estacionamento l Café opcional pago,
Více destinací — Hotely v Kinshasa, Hotely v Ad Darāzīyah, Hotely v Kemi, Hotely v San Antonio Suchitepéquez, Hotely v Water Valley,





